Ebebek Cardfinans kampanyası 150 TL alışverişe 20 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri Ebebek mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 1 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile ebebek mağazaları veya e-bebek.com’dan 01-30 Haziran 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri ilk alışverişte ebebek mağazalarında geçerli 20 TL ParaPuan kazanılacaktır.


Kampanyadan bir kisi, bir kere ve en fazla 20 TL degerinde ParaPuan kazanabilir.
Kazanılan ParaPuan’lar, harcama yapılan karta ertesi gün yüklenecek olup; temmuz ayı sonuna kadar kullanılabilecektir.
Kullanılmayan ParaPuan’lar 01 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.
Kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan olarak ve online alışverişlerde kullanılamayacaktır.


Kampanya, diger ParaPuan kampanyaları ile birlestirilemez.
Kampanyaya pre ve 1 numara mamalar dahil degildir.
Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapılan alışverişlerde ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karsılık gelen ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak; tutarın 150 TL’nin altına düstügü durumda ise yüklenenParaPuan’ların tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar, ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.


Taksit kampanyası kapsamında, 30 Haziran 2019 tarihine kadar CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç 2 taksitli alıverişlerde otomatik olarak artı 4 taksit uygulanacaktır.
ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.


Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. Artı Paket’e dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda ParaPuan’ın son kullanım tarihine kadar Artı Paket’ten çıkıs yapamamaktadır.


Ayrıca, ürün iadesinde ebebek tarafından fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilirse. Iade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir