Tespo aktüel ürünler 1-16 Eylül 2018

Tespo indirimli ürünler mağazası, Avrupa ve Amerika’da yaygın olan Cash&Carry sisteminin Türkiye’deki lideri olup, otel, bakkal, market, endüstri tesisi ve özel işletmeler gibi vergi numarası olan ve Tespo kartı sahibi olan ve bu kartla alışveriş yapan müşterilerine toptan alışverişin tüm ücret avantajlarını sunarak alışveriş olanağı tanır.

Tespo şubelerinin başında yer alan İstanbul’da alışverişe yeni bir anlayış sunan Tespo İstanbul şubeleri, müşterilerini ucuzluk kaliteli alışveriş imkanlarıyla da gündemde olan Tepso mağazaları 1922 senesinde kurtuluş savaşına katılmış olan ve biriken asker aylıklarıyla açılmış küçücük bir dükkanken şimdi devasa bir marketler zincirine dönüştü. Tespo aktüel ürünler, perakende satışlarının yanı sıra toptan satışlarıyla da büyük ölçüde müşteri kapasitesini kazanmış olmaktadır. İstanbul’da 7 mağazasıyla kişisel veya ticari ihtiyaçlarını en başarılı şekilde karşılayan Tespo İstanbul en ünlü markaların ve modellerin satışının yapıldığı indirimli ürünlerin de en uygun ürünler olduğu Tespo aktüel mağazaları müşterinin de beğenisini kazandı. 2000’li yıllara büyüme ve gelişmesiyle damga vuran Tespo mağazaları İstanbul ve çevresinde yaşayan vatandaşların alışveriş yapması için bulunmaz bir seçenek aslında.

Tespo aktüel ürünler 1-16 Eylül 2018

Yiyecek ve temizlik ürünleri arasında yerli ve yabancı markaların en iyi mamullerini satışa sunan Tespo İstanbul, birbirinden güzel kampanyalarla müşterilerine akılalmaz armağanlar de sunmaktadır. Barilla markasının makarnaları, Pringles markasının cipsleri, Orkide markasının sıvı yağları, Kinder çikolatalar, Cappy, Fanta, Coca Cola, Monster, Fuse Tea içecekler ve daha pek çok ürün ve markalar müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Kahvaltılık gıdalardan, Persil, Ariel gibi dünya çapında kendisini ispat etmiş olan temizlik ürünleri hiçbir yerde bulamayacağınız ücretlerle satışa sunulmaktadır. Tüm müşterilerini toptan alışverişe teşvik eden fırsatlarla satın aldığınız tek üründe zati indirim sunulurken aynı üründe daha fazla adette satın alma isteklerinizde daha uygun fiyatlar sunulmaktadır.

Tespo İstanbul, en gözde market ve mağazalarıyla keyifli alışverişlerin yaşanması için tasarlanmış olan ve bu arada cazip fiyatlar sunan eşi benzeri bulunmaz bir firmadır. Ülke çapında, Türkiye’ye ilk bilgisayarlı depolama sistemi ve yeniden ilk barkotlu ürün satma sistemini kazandırmış olan Tespo aktüel, Tespo İstanbul şubeleriyle yine kendini ispat etmiş bir firmadır. Daimi olarak alışveriş yapmak zevk duyan müşterilerine en iyiyi sunabilen mağazalarıyla İstanbul’a değişik bir alışveriş anlayışı katmış olan Tespo, Tıpkı İstanbul gibi daha pek çok şehirde hizmetlerini sürdürmektedir. Cash ve Carry sisteminde de Türkiye’de liderlik ele geçirmiş ve emin adımlarla büyümektedir. Alışveriş uygun fiyatlar ve kampanyalarla aşka dönüşür.

5 yorum

  1. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  2. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  3. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  4. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  5. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir