Kipa katalog 2018 Eylül

Kipa mağazalarında indirimli ürün broşürleri yayınlandı.  30 Ağustos 2018 tarihinden itibaren 12 Eylül 2018 tarihine kadar tüm Kipa marketlerinde indirimli olarak satılacak kampanyalı ürünlerin okul dönemi ürünler okul malzemeleri ve mutfak ürünlerinin yanında, kahvaltılık ürünlerde yoğunlaştığını görmekteyiz. aktüel ürünler konusu Kipa marketleri için tam da uygun bir tabir. Kipa online kataloglarını incelemek için kampanyamerkez.com’daki güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.

Kipa marketleri ülkemizde ilk kez 1992 yılında İzmir’de kuruldu. Tesco Kipa Kitle Pazarlama Ticaret Lojistik ve Gıda Sanayi A.Ş. tarafından 100 kişilik bir girişimci topluluğu tarafından kurulan Kipa’nın kime ait olduğu sorusu öteden beri sorulmaya devam edilse de, ülkemizdeki en saygın marketler zincirleri arasında olduğu da bir gerçek.

Google aramalarında Kipa online olarak en fazla arananlar arasına giren market kampanyaları ve yeni ürünlerinin Türk halkı tarafından da çokça merak edildiğini görmekteyiz. Kipa elektronik eşyalarda indirimler de sık sık yapılıyor. Kipa telefon kampanyaları ve teknoloji ürünleri en fazla beklenen kampanyalardan.

Kipa katalog 2018 Ağustos Eylül İndirimli ürünler

“Kipa katalog 2018 Eylül” için 16 yanıt

Bir cevap yazın