Kahramanmaraş haberleri artık WMAL.NET’te

Kahramanmaraş haberleri artık WMAL.NET’te

Kampanya ve indirimli ürünler ile başladığımız yayın hayatımızda Türkiye’de en çok ziyaret edilen sitelerden biri olarak devam ettik. Güncel gelişmeleri ve olayları da yakından takip edenler için WMAL.net’i kurduk. Kahramanmaraş bölgesel haberlerinin yoğunlukta olduğu sitenin sağlık, teknoloji ve politika gibi farklı kategorilerde de haberler sunması bekleniyor. Maraş internet haberciliğine farklı bir soluk getirmesi beklenen WMAL seçim sürecinde de belediye başkan aday adaylarının vaatlerini seçmene duyurmak için propaganda alanlarından biri olacak.

Kahramanmaraş haberlerinde neler var?

Ajans haberciliğinin yerine gönüllü muhabir ordusu ile çalışma hayatına başlayan WMAL.net en sıcak gelişmeleri en tarafsız biçimde sizlere aktarmaya çalışacak. Son günlerde yaşanan ekonomik bunalımla ilgili doların seyri, altın ve avronun TL karşısındaki durumunu anık olarak yine WMAL sayfalarından takip imkanı bulacaksınız. Arada sırada yeni kampanyalarını ve çekilişleri de duyacağımız WMAL’ın öncelikle Maraş bölgesi için özel hediyeler vermesi bekleniyor. Ulusal çapta habercilik anlayışına sahip olan ülkenin lokomotifi olan gazete ve televizyonların da yakın takibe alındığını, buradaki gelişmelerin de dikkate değer olanalrının yine WMAL aracılığı ile sizlere sunulduğuna şahit olabilirsiniz.

Kahramanmaraş eğitim haberleri

Kahramanmaraş’ın Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere Dulkadiroğlu, Onikişubat ve diğer ilçelerde yaşanan eğitim faaliyetlerini eğitim kategorisinden takibe alabilirsiniz. Çağlayancerit’teki çağlayanları, Pazarcık’taki çiftçiliği ve gurbetçilerin ziyaretlerini konu alacağız. Döngele Kaplıcaları‘ndaki aylık yıllık faaliyetler ile Başkonuş Yaylası’na giden Maraşlıların aktivitelerinden sizleri habersiz bırakmayacağız.

Kahramanmaraş haberleri artık WMAL.NET

WMAL nedir?

16 yıllık bir web alan adı olan WMAL.net Kahramanmaraş haberciliğine geçtiğimiz yıl başlamıştır. Halkın yoğun ilgi ve alakasının görülmesinin ardından yerel bazda gazete çıkarmak için çalışmalar yoğun bir biçimde sürmektedir. Sizleri de Kahramanmaraş haberleri konusunda alanında en kaliteli haber sitesine bekleriz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. Beniz Erkmen dedi ki:

  Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

 2. Fehime Şuheda Şenbaş dedi ki:

  Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

 3. Elzem Evrenos dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 4. Nazlı Özüm Nişancı dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

 5. Hale Nur Kavasoğlu dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Yorum Yaz