Magnum dondurma Porsche çekilişi

Magnum 2018 Porsche çekiliş kampanyası

Magnum dondurma tarafından başlatılan Porsche çekiliş kampanyasına katılmak için zamanınız henüz dolmadı. Magnum çekilişinde kim kazandı soruları sorulmaya başlansa da çekiliş henüz daha yapılmadı. Magnum Porsche çekilişi ne zaman? Çekiliş kampanyasının 30 Eylül 2018 tarihinde yapılması planlanıyor.

2018 Magnum Porsche çekilişi ile siz de muhteşem otomobillerden birine sahip olabilirsiniz. Çekiliş denince akla sadece milli piyango çekilişi gelirdi artık çekiliş dendiğinde ilk akla gelen Magnum Porsche çekilişi. Her yıl yapılan ve artık geleneksel hale getirilen Magnum dondurma çekilişinin ne zaman yapılacağı, hangi hediyelerin çekilişte çıkacağı ile ilgili kampanyamerkez.com’da daha önce de paylaşımlarda bulunduk ve halkımızın bu güzel ve verdiği hediyelerle de talihlileri sevince boğacak bir çekiliş kampanyasından haberdar olmasını istedik.

2018 Magnum çekiliş kampanyasında 2 adet 2018 model Porsche Cayman Magnum Edition otomobil veriliyor. 2018 Porsche fiyatının ne kadar olduğu da merak edilirken, 2017 çekiliş kampanyasında ve daha önceki çekilişlerde talihlilerin bazılarının aynı soyadı taşıması kamuoyunda tartışma yaratmıştı. 2018 Magnum Porsche çekilişine sen de katıl 2018 model Porsche kazananlardan biri de sen ol.

Çekilişte verilecek 2018 Model Porsche Cayman’ın fiyatı ne kadar?

2 adet verilecek olan otomobillerden her biri 130.084,00 Euro (650.000 TL) değerinde

 • Çekiliş kampanyası ne zaman başladı?
 • Magnum Porsche çekilişine katılımlar hangi tarihler arasında devam edecek?
 • Magnum Porsche Çekilişi ne zaman sona erecek?
 • Magnum çekiliş kampanyasında kaç adet Porsche Cayman verilecek?
 • 2018 Magnum çekilişi ne zaman yapılacak?
 • Magnum çekiliş sonuçları 2018 ne zaman açıklanacak?
 • Kaç yaşındakiler Magnum çekilişine katılabilir?
 • Hangi Magnumlardan çift çekiliş hakkı kazanabilirim?
 • Tek çekiliş hakkı veren ürünler hangileri?
 • Magnum çekilişini yapan firma hangisi?
 • Porsche Cayman otomobilin fiyatı ne kadar?
 • Magnum’un verdiği otomobilin tam markası ve modeli nedir?
 • Magnum Porsche çekilişine katılım ücretli mi?
 • Magnum ile Porsche çekilişine nasıl katılabilirim?

 

 • Çekiliş kampanyası ne zaman başladı?

2018 yılı Magnum Porsche çekilişi 1 Nisan 2018 tarihi itibari ile başlamış olup şu ana kadar hala devam etmektedir.

 • Magnum Porsche çekilişine katılımlar hangi tarihler arasında devam edecek?

Çekiliş kampanyasına katılımlar 1 Nisan ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında devam edecek.

 • Magnum Porsche Çekilişi ne zaman sona erecek?

Çekilişe katılım 30 Eylül 2018 günü saat 23:59’da son bulacak.

 • Magnum çekiliş kampanyasında kaç adet Porsche Cayman verilecek?

2 adet Porsche Cayman Magnum Edition otomobil verilecek.

 • 2018 Magnum çekilişi ne zaman yapılacak?

Çekiliş, 09.10.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

 • Magnum çekiliş sonuçları 2018 ne zaman açıklanacak?

Kazanan talihliler 13.10.2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde ve aynı gün kampanyamerkez.com adresinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

 • Kaç yaşındakiler Magnum çekilişine katılabilir?

18 Yaşından küçüklerin katılımı geçersiz sayılacaktır. Çekilişten kazanılacak ürünler de bu kişilere verilmeyecektir.

 • Hangi Magnumlardan çift çekiliş hakkı kazanabilirim?

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkınız vardır ürünlerinden çıkan şifrelerle 2 katılım sağlayabilirsiniz.

 • Tek çekiliş hakkı veren ürünler hangileri?

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinden de tek çekiliş şifresi çıkıyor.

 • Magnum çekilişini yapan firma hangisi?

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından düzenlenen bu çekiliş kampanyası her yıl devam etmektedir. Aynı firmanın Necafe, Nestle gibi ürünler için de çekiliş kampanyası düzenlediği biliniyor.

 • Porsche Cayman otomobilin fiyatı ne kadar?

Magnum dondurmanın 2018 yılı çekilişinde verilecek ürünün piyasa değeri: 130.084,00 Euro (650.000 TL)

 • Magnum’un verdiği otomobilin tam markası ve modeli nedir?

2018 model Porsche Cayman Magnum Edition

 • Magnum Porsche çekilişine katılım ücretli mi?

www.magnum.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki, Magnum iPhone ya da Magnum Android uygulamasındaki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

 • Magnum ile Porsche çekilişine nasıl katılabilirim?

Magnum 2018 çekilişine katılım internet sitesi üzerinden ücretsizdir. Telefondan SMS ile katılımlardan SMS ücreti alınır. Yediğiniz Magnum çubuklarından çıkan şifreyi internet sitesi üzerinden ya da SMS yoluyla kendi bilgilerinizle birlikte göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

Magnum dondurma markası kime ait?

Magnum, 1989’dan beri dünyanın bir hayli yerinde yetişkinlere özel bir dondurma keyfi sunuyor. Yıllar süresince çeşitlerini çoğaltan Magnum, değişik lezzet tecrübeleri ile 1994’ten bu yana Türkiye’nin “şımartan” markaları arasında en üst sırada bulunuyor.

Dünya genelinde ilk sefer 1989’da Almanya’da satışa sunulan Magnum, yetişkinlere özel ilk dondurmadır. Bitter çikolatası, eşsiz dondurması ve şık formatı ile pazara sunulmasından çok kısa bir müddet sonra rekor satışa erişildi. İlk sefer 1994’te Türkiye’de satışa sunulan Magnum, amaçladığı konuma erişerek Türkiye’nin “en ünlü markaları” listesinde en üst sıralara çıktı.

2005 seneninde tanınmış kişi oyuncu Elizabeth Hurley, reklam filmi çekimleri için Türkiye’ye geldi. Reklam filmi ve Elizabeth Hurley Türkiye’de büyük alaka gördü. 2006 seneninde ise tutkunlarına bir sürpriz yaptı, ilk yetişkin çikolatası Magnum Çikolata’yı Essence, Praline ve Infinity kategorileriyle çikolata pazarına kazandırdı.

2007 seneninde Magnum, tanınmış kişi yüzlerle çalışmaya devam etti ve tanınmış kişi oyuncu Eva Longoria ile bir araya geldi. Bir sonraki yıl tüm dünyada izlenme rekorları kıran “Lost” dizisinde Sawyer karakterini canlandıran Josh Holloway, Magnum Double lansmanı ve reklam filmi çekimleri için Türkiye’deydi.

Magnum, dünyanın ilk altın rengindeki dondurması Magnum Gold ile 2010’da tüm vakitlerin en büyük dondurma serüvenini başlattı. “Bir takım Şeyler Altından da Değerlidir” sloganıyla yürütülen kampanyanın reklam filminde Benicio Del Toro bulundu.

2010 seneninde Magnum hazzını hanede de yaşamak isteyenler için Magnum Mini tanıtıldı ve kısa bir sure içerisinde dolaplardaki yerini aldı.

2011 seneninde tüketicilerine haz dünyasının kapılarını açan Magnum, Magnum Temptation serisi ile haz peşinde olanların yeni gözdesi oldu.

2012 yılına geldiğimizde ise Magnum, özel olarak üretilen eşsiz kakao tanecikleri ve karşı konulmaz kakaoya sahip Magnum Infinity’le hayranlarını daha uzun süren bir haz tecrübesini yaşamaya çağırdı. Kıvanç Tatlıtuğ ile işbirliği yapılan tanıtım müddetince Magnum Infinity Türkiye’de büyük beğeni topladı.

“Magnum dondurma Porsche çekilişi” için 4 yanıt

Bir cevap yazın