Gittigidiyor 1-15 Ağustos 2018 World Puan Kampanyası

İndirim kampanyaları ve fırsatlarıyla tüketicinin gözünde bir numara olmaya aday Gittigidiyor 1 Ağustos 2018 tarihinden itibaren 15 Ağustos’a kadar world kartınızla yapacağınız alışverişlerde World puan veriyor.

Online alışveriş sitesi Gittigidiyor Ağustos ayına özel kredi kartı kampanyası kapsamında world kart ile yapılacak 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde world puan hediye ediyor. Kampanyaya 1 – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile başvurularda 25 TL eksik puan yatırılacaktır.

Kampanyaya SMS ile katılım nasıl gerçekleşiyor?
Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermelidir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454’e göndermelidir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir