A101 Aktüel ürünler 14-20 Temmuz indirim kampanyası

A101 aktüel haftasonu indirimli ürün kampanyası ile bu haftasonunda da sizlerin ilgi ve alakanızın odağında olacak. a101 indirim kampanyası 14 Temmuz-20 Temmuz 2018 tarihleri arasında Aldın Aldın kampanyası ile sizleirn daha ucuz alışveriş yapmanız için fırsatlar yaratıyor. A101 fırsat ürünleri içinde herkesin haftalardır beklediği ürünler de var. Toshiba marka Akıllı Ultra HD televizyon geçtiğimiz haftaların en fazla talep edilen ürünlerinden biriydi. Bu ürünün her defasında gelmesine rağmen müşteriler tarafından ilk günde tüketilmesi, A101 müşterilerinin stok konusunda tepkilerine neden olmuştu.

A101 mağaza yetkilileri de 14 Temmuz cumartesi a101 günü başlayacak Aldın aldın kampanyasında bu ürünü stok anlamında biraz daha fazla olarak getirecek. UHD LED Tv fiyatı 3000 TL’den düşürüldü ve 2799 TL’den satılacak. Haftanın 7 günü satışta kalacak olmasına rağmen aktüel kampanyanın başladığı gün olan 14 Temmuz 2018 günü size en yakın A101 market şubesine uğrayarak indirime giren ürünlerle ilgili alışverişinizi yapmanızı öneririz. A101 market diğer marketlere göre çok daha fazla aktüel ürün getirmesine rağmen, müşterilerinin de bu aktüel ürünleri günler öncesinden ayırmasıyla sabah erken saatlerde gitseniz de çoğu şubede ürünlerin tükendiğine şahit olabiliyorsunuz.

A101 Hi-level marka televizyonlar da indirime giriyor haftasonunda. 4K görüntü kalitesi ile 1999 gibi bir fiyatla satılmaya başlanacak olan bu fırsat ürününü de 14 Temmuz’dan itibaren giderek satın alabilirsiniz. Toshiba aktüel ürünler kataloğundaki yerini aldı. 50″ Akıllı SAT UHD televizyon da indirimli olarak 2299 TL’den satılmaya başlanacak. Yeni aktüel ürünler a101 markette satışa sunulacakken bu ürünlerin bazılarının katalogda yer almaması dikkatimizden kaçmadı. En fazla indirim yapan marketler zinciri A101 şubelerine bu haftasonu akın etmenin tam da zamanı. Aşağıdaki kataloğu inceleyerek 14 Temmuz cumartesi aktüel kataloğunda nelerin olduğunu detaylı olarak irdeleyebilirsiniz.

A101 Aktüel ürünler 14-20 Temmuz indirim kampanyası

3 yorum

  1. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  2. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  3. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir