Şok aktüel 18 temmuz 2018 tarihinde tüm Şok marketlerinde aynı anda satışa sunulacak olan indirim kampanyalı ürünlerin neler olduğu belli olmaya başladı. Ülkemizin en gelişmiş yöntemleri ile satış yapan mağazalarından biri olan Şok aktüel mağazalarının Ülker Grubu ile olan yakın ilişkisinden dolayı Ülker markalı ürünleri daha ucuz fiyattan sattığına şahit oluyoruz. Şok Market kimin diye soranlar için detaylı bilgilendirmeyi kampanyamerkez.com’un geçmiş konularında açıklamıştık. Şok marketin sahibi kim diye hala merak edenler varsa arama bölümünden “Şok market kime ait” şeklinde arama yaparak o konuya ulaşabilirler. Şok market 18 Temmuz 2018 Şok aktüel ürünler bu hafta da birbirinden benzersiz ürünlerde indirime gidecek. Peki 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü Şok aktüel marketlerinde hangi ürünler indirime girecek? Güncel Şok market kataloğu henüz yayınlanmadı. 18 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu yayınlandığında Şok market şubeleri ile aynı anda kampanyamerkez.com’da ürün kataloglarını yayınlıyor olacağız.

18 Temmuz 2018 tarihine kadar Şok aktüel market indirimleri devam ediyor olacak. Bazı ürünler için her hafta yapılan 25 TL ve üzeri alışverişlerde indirim imkanı hala sürüyor. Hangi ürünlerde ne kadar indirim olacağını aşağıdaki katalog görsellerinden inceleyebilirsiniz. Bu indirimler 18 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecek, 18 Temmuz 2018 Şok aktüel kataloğu da 25 Temmuz 2018 şok aktüel kataloğunun satışının başlamasına kadar devam edecektir.

Şok market 25 TL ve üzeri indirimli ürünler

Şok markete her hafta açıklanan bazı ürünlerin satışının artırılması maksadıyla 2 ürün alındığında 2. ürünün yüzde 50 indirimli olarak satıldığına şahit oluyoruz. 18 Temmuz 2018 güncel kampanyasına kadar devam edecek olan 2. ürün yüzde 50 indirimli kampanyasında aşağıdaki ürünleri uygun fiyattan alabilirsiniz.

Şok aktüel 2. ürün yüzde 50 indirimli neler

18 Temmuz 2018 Şok aktüel ürünler bu hafta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir