Turkcell akıllı telefon kampanyası 2018

Turkcell faturalı hat sahiplerine yönelik başlattığı cihaz kampanyası ile sizleri de yeni cep telefon sahibi yapıyor. Akıllı telefon fiyatlarında indirim yapan Turkcell’den siz de 16 Haziran 2018 tarihine kadar Turkcell bayilerine uğrayın ya da internet sitesinden size uygun olan cihazlardan seçerek satın alabilirsiniz. Turkcell taksitli telefon satışında 12, 24, 36 ve 48 ay taksit imkanlarından faydalanmak için acele edin.

Turkcell faturalı hat sahipleri ile hazır kart sahiplerinin faydalanabileceği akıllı telefon kampanyasında, tanıdıklarınız üzerine de telefon alabilirsiniz. Telefonlar ve fiyatları için tıklayın.

Tercih ettiğiniz cihaz modeli/modelleri ile ilgili detay teknik özellikler ve Turkcell teklifleri ile ilgili bilgi almak; cihaz modelleri ile ilgili karşılaştırmak yapmak için ilgili cihaz modeline tıklayabilirsiniz.
LG G6 cihaz kontratı yapıldığında, Kampanya kapsamında abonelere TV+ Mini Cep Paketi ve yalnızca TV+ Servisi ve servis erişiminde kullanılabilecek 5 GB mobil internet 2 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi aboneliği ile aboneler 2 ay boyunca TV+ platformundaki paket kapsamındaki kanalları izleyebilirler. Hediye Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi üyeliği, kontratlama işlemi sonrası yarım saat içinde tanımlanacaktır. Taahhüt Süresinin başlaması ile birlikte Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi başladığına dair SMS bildirimi yapılır ve Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi kullanımı başlar. Sadece Turkcell Bireysel aboneleri yararlanabilir. Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi 2 aylık ücretsiz sürenin bitiminde kendiliğinden iptal olur. Abone devam etmek isterse aylık 6,90 TL’ye MINITV yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip abone olabilirler ya da farklı TV+ paket seçenekleri ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Taksit bizden kurgusunda belirtilen süre boyunca cihaz taksidi ödenmemektedir. Bu süre zarfında sadece tarife paket bedeli faturaya yansır. Belirtilen dönem sonrasında aylık cihaz taksiti faturaya yansımaya devam eder. Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
Turkcell’den Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) ve ön ödemeli teklif seçenekleriyle kontratlı cihaz alımında tarife seçimi zorunludur.
Bireysel Akıllı Telefon Teklifleri kapsamında sunulan cihaz modelleri Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında sunulan ve içeriğinde internet olan tüm tarife seçenekleri ile sunulmaktadır. Tarife seçimi ile ilgili detaylar sıkça sorulan sorularda yer almaktadır.
Kontratlı cihaz teklifleri 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile alınabilmektedir.
Cihaz kontratı ile tarife kontratı farklı sürelerde olabilir.
Esnek ödeme seçenekleri 1 Mart itibarıyla hayatımızda!
Seçeceğiniz birbirinden teknolojik ve son model tüm akıllı cihazlarda (Akıllı telefon, Tablet, 2in1 ve Yeni nesil teknoloji cihazları) 1 Mart itibarıyla geçerli olacak şekilde 6 aydan başlayarak 36 aya kadar 3’ün katları cihaz taksit seçenekleri hayata geçiyor.
Detaylar:
Tüm cihaz satışlarında kategorilerinde 6-9-12-15-18- ….-36 Ay arası taksit seçenekleri geçerli olacaktır. (Financell Tekliflerinde)
Kontrat başlangıcı sonrası kontrat süresi değiştirilemez.
Taksit bizden/Taksit ötelemeli kurgularda 12-24 ve 36 ay taksit sayıları geçerlidir.
Akıllım Güvende sigorta opsiyonu sadece 12-24 ve 36 ay taksit seçeneklerinde geçerlidir.
Akılım Güvende Asistan Paketi:
Asistan Hizmet Paketi ve Hediye Sigorta’dan oluşan bir Cihaz Koruma Programıdır. Taahhütname kapsamında abonenin teslim aldığı Cihaz, Taahhüt Süresi boyunca Chubb tarafından Grup Akıllı Cihaz Sigortası Özel Şartları kapsamında sigortalanacaktır. Bu hizmet Turkcell’in hediyesidir, Turkcell’in sigorta hizmetinin sunulmasında hiçbir taahhüt ve sorumluluğu yoktur.
Opsiyonel Akıllım Güvende Asistan Paketi yalnızca cihaz kontratı yapıldığı esnada alınabilir. Akıllım Güvende servisinde hediye sigorta cihaz kampanya taahhüt süresi boyunca devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir