Şok 16 Haziran 2018 haftasonu indirim kampanyası

Şok 16 Haziran 2018 haftasonu indirim kampanyası

Şok aktüel ürünler indirim fırsatlarında 16 Haziran 2018 cumartesi günü tüm şubelerde aynı anda indirime girecek olan ürünler için siz de fırsatları değerlendirmek için kampanya gününde şok market şubelerine gelerek alışverişinizi yapabilirsiniz. İndirim fırsatlarının olacağı ürünler şu anda hala belli olmadı. Ancak internet kullanıcılarının indirime girmesini tavsiye ettiği, indirim talepleri doğrultusunda Şok market yetkilileri tarafından incelenerek makul olanların indirim ve aktüel ürün günlerinde satışa sunulmaya gayret edildiğinden siz de bulunduğunuz yere en yakın şok aktüel market şubesinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Zincir mağazalardan olan Şok Market güncel ürünler listesi ile yurttaşlara çeşitli fırsatlar sunuyor.Şok Market birbirinden değişik ürünler ile de tüketicileri mutlu ediyor. İndirim listeleri yurttaşlar tarafından izleyor. Yurttaşların merak ettiği 6 Haziran güncel ürünler listesi yayınlandı. Peki bu hafta çarşamba hangi ürünler geliyor? İşte 6 Haziran Şok Market güncel ürünler listesi! Merak edilen ayrıntılar haberimizde.

ŞOK Marketler T.A.Ş.’de Şok kalite çemberi, reyonlarda satışa sunulan ürünlerin satın almadan müşteri tarafından tüketilene kadar geçen tüm mertebelerde, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket edilmesini amaçlamaktadır.

ŞOK Marketler T.A.Ş.’nin “Şok kalite çemberi” sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, saydamlık, riziko analizi, daimi araştırma ve ilmi işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı” üzerine çalışmaktadır.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “Tarladan Halka, gıda dışı ürünleri ise risk idaresi ve izlenebilirliğe dayalı Ürün Güvenliği” prensibine dayalı olarak kontrol edilmektedir. Sürekli eğitimlerle artan çalışan şuuru sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki mağazalarımızda hizmet standardizasyonu sağlanırken, yüksek kaliteli ürünler, uygun şartlarla siz müşterilerimize sunulmaktadır.

En fazla teknolojik ürünler ve elektronik mutfak ürünleri talebi gelen Şok aktüel indirim fırsatlarında sizler de hangi ürünlerin indirimli ürünler içinde yer almasını istiyorsanız yorum bölümünden yazarak Şok market yetkililerine sesinizi duyurabilirsiniz.

Şok 16 Haziran 2018 haftasonu indirim kampanyası

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Ege Sarp Kayar dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  2. Ömer Pamukçu dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  3. Erdoğan Nalbant dedi ki:

    İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.