Hakmar aktüel ürünler 24 Mayıs - 31 Mayıs 2018

Hakmar güncel ekspres kataloğu belli oldu. 24 Mayıs 2018 tarihinde indirime girecek Hakmar fırsat ürünleri ile 31 Mayıs 2018 tarihinde indirime girecek olan kampanyalı ürünler kataloğu yayınlandı. İndirimli fırsatlarda bu hafta da Hakmar şubelerinde çok fazla üründe indirim imkanı sunuluyor.

24 Mayıs 2018 tarihinden itibaren haftalık olarak yayınlanan Hakmar güncel ürün fihristi sitemizde bulunmaktadır. Hakmar Marketler zinciri indirimli aktüel fırsat ürünlerini her perşembe günleri mağazalarında satışa sunuyor. Bulunduğu yerlerde en çok seçenek edilen ve alışveriş yapılan marketler zinciri olan Hakmar marketleri her hafta pek çok çeşit kaliteli marka ürüne indirimli fırsatlarla fiyatlarda düşüşe imkan tanıyor ve reyonlarında da bu ürünlere yer veriyor.

Hakmar’da haftalık olarak yayınlanan fırsat fihristinde her kesim bütçeye uygun hesaplı ve avantajlı ücretli fırsat ürünlerini bulabilmeniz olası. Hakmar mağazalarına hangi ürünler var diye merak ediyorsanız sizler için günler öncesinden yayınladığımız ürün broşürlerini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ürün uygun ücret sloganı ile yurttaşlara her hafta perşembe günlerine özel indirimler hazırlayan Hakmar marketlerinde indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Alışverişlerinizi perşembe indirim günlerinde çok daha hesaplı ve ucuz fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Hakmar reyonlarında yer alan fırsat ürünleri piyasaya göre hemen hemen yarı fiyatına sahip olmanız mümkün. Aktüel fırsat fihristleri sayesinde pek çok insan tarafından vazgeçilmez hale gelmeye devam ediyor.

Hesaplı alışveriş yapmak, kaliteli ürünleri ucuz fiyatlarla sahip olmanız için bizi Hakmar aktüel fihristini takip faktörüz yeterli olacaktır.

Haftalık olarak satışa sunulan aktüel ürün fırsatları stoklarla ve renklerle hudutlu olduğunu unutmayın.

Hakmar market aktüel ürün kampanyalarından yararlanarak alışveriş yapan yurttaşlar kaliteye ucuza sahip olmaya devam ediyor.

2 yorum

  1. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir