Bim 8 Haziran 2018

Bim indirim kataloğunda bu hafta 8 Haziran 2018 cuma günü belerin olacağına ilişkin kampanyalı katalog yayınlanmadı. Bim aktüel ürünlerinin her cuma günü tüm Bim market şubelerinin indirimli ürün reyonunda satışa sunulması Türk halkının da bu ucuz ve indirimli ürünlere rağbet etmesi, Bim gibi diğer marketlerin de haftalık indirimli ürün kampanyası yapmasının önünü açtı. Hatta artık her hafta haftanın önemli bir gününde ayrı bir aktüel market tarafından indirim kampanyası yapılıyor. 8 Haziran indirim kampanyası için hangi ürünlerde ucuzlama olacağını henüz açıklamayan Bim market yetkililerine bu sayfadan, hangi ürünlerin ihtiyaç olduğunu ifade edebilirsiniz. Özellikle teknoloji ürünlerinin daha fazla rağbet gördüğü Bim market indirim kampanyasında mutfak ürünlerinde de halkın ilgisinin fazla olduğu görülüyor.

Bim’de bu hafta neler olacak gibi aramalarda çok fazla tıklamanın olması, bu gibi indirimli ürün sitelerinin de artmasına neden oldu. Hatta bazı haber siteleri buradaki internet kullanıcısı hacmini fark edince A101 aktüel ürünler, Bim aktüel kampanya ürünleri ve Şok kampanya katalogları gibi başlıklarla bu konularda yayınlanan katalogları haber olarak da sunmaya başladı. Sizleri haber sitelerinin tıklanma amacıyla açtığı sayfalardan ziyade kampanya sitelerinden en önde gelen site olan kampanyamerkez.com‘da aktüel ürünleri, kampanyaları ve güncel çekilişleri takip etmeye davet ediyoruz.

1 Haziran 2018 BİM aktüel ürünler

Bim 8 Haziran 2018 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim indirim kataloğunda 8 Haziran 2018 cuma günü neler olmalı? Siz de indirimli ürün taleplerinizi bu konu altına mesaj olarak gönderebilirsiniz.

5 yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

  3. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  4. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  5. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir