A101 aldın aldın 5 Haziran 2018

A101 5 Haziran 2018 indirimli ürünler kataloğundan önce A101 aldın aldın fırsat ürünleri geldi. Siz de A101 market şubelerine gelerek A101 aldın aldın kampanyası dahilinde satışa sunulan 5 farklı üründen dilediğinizi indirimli olarak satın alabilirsiniz. Elektronik ürünlerin ağırlıkta olduğu A101 aldın aldın kampanyasına dahil edilen ürünlerin başında A101 Full UHD televizyon gelirken, Altis marka eliptik bisiklet ile Acer notebook laptop bilgisayar dikkat çeken ürünler olurken A101 kampanyalarının en gözde ürünlerinden olan elektronik ürünlerin bugünden itibaren satışa sunulduğu ifade ediliyor.

Türkiye’nin en büyük ve an çok şubesi olan marketler zinciri A101 marketin indirimler ve kampanyalar konusunda da artık haftanın iki günü ile sınırlanan kampanya günlerini daha da artırabileceği konuşuluyor. İsmi açıklanmayan bir yetkiliye göre A101 marketlerinde artık günlük indirimler de başlatılacak. Bazı ürünlerin aniden indirime girdiğini duyan müşterilerin yoğunluk oluşturmadan bu ürünleri satın almasının yolları aranıyor. 5 Haziran 2018 A101 aktüel ürünlerde neler olacak? Bazı A101 market şubelerinde aktüel ürünlerin illegal yollarla müşterilere daha pahalı fiyatlardan satıldığı, ürünlerin reyonlara konulmadan bittiği şeklinde şikayetlerin gelmesi ile daha farklı bir boyut kazandı.

İndirim kampanyaları ile Türkiye’nin adeta aktüel lokomotifi olmaya aday olan A101 marketin her perşembe indirim kampanyası yapması ve aktüel ürünleri getirmesi aldın aldın kampanyası ile cumartesi ve pazar günleri de indirimlere devam etmesi bile müşteriyi tatmin etmiyor. Farklı bir günde A101 indirimli ürünlerinden yine gelmesi konusunda yoğun taleplerin olduğu ortaya çıkınca bu konuda A101 market yöneticilerinin yeni kampanya günü üzerinden çalışmaya başladıkları öğrenildi.

A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler 

 

Hascevher tencere kampanyası a101
Hascevher tencere kampanyası a101
A101 eliptik bisiklet kampanyası
A101 eliptik bisiklet kampanyası
A101 Acer laptop notebook bilgisayar kampanyası
A101 Acer laptop notebook bilgisayar kampanyası
A101 hi-level UHD uydu alıcılı televizyon indirimi
A101 akıllı telefon kampanyaları bu hafta
A101 hi-level UHD uydu alıcılı televizyon indirimi
A101 hi-level UHD uydu alıcılı televizyon indirimi

4 yorum

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

  3. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  4. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir