Magnum Türkiye Porsche Otomobil çekilişi 2018

Çekiliş denince akla ilk gelen Magnum Porsche çekilişi ve çekilişe katılım başlayalı bir hayli zaman oldu. Güncel Porsche çekilişine katılım için siz de hemen bir Magnum dondurma alabilir, çubuktan çıkan şifre ile de 2018 yılında yapılacak 2018 Porsche çekilişinde kazanma  şansı elde edebilirsiniz. Magnum Porsche 2018 çekilişinde 2018 model Porsche Cayman Magnum Edition otomobil verilecek. 2 şanslı katılımcıya verilecek olan Porsche’nin fiyatı ne kadar diye soranlar için fiyat bilgisi de paylaşıldı. Magnum Porsche’lerinden her biri 130.084,00 Euro (650.000 TL) fiyatla satılırken, kazandıran çekiliş 1 Nisan 2018 tarihi itibari ile başladı. Magnum çekilişi ne zamana kadar devam edecek diye soranlar için 30 Eylül 2018 tarihini hatırlatmakta yarar var. Siz de bu tarihe kadar magnum çubuklarından çıkan şifrelerle çekilişe katılabilirsiniz.

Dünyanın en fazla takip edilen çekiliş kampanyalarından biri olan Magnum Porsche çekilişi 2018 yılında da kırıp geçirecek gibi. Şimdiden çekiliş kampanyasına katılım için internet kullanıcılarının 2018 model Porsche Cayman Magnum Edition otomobilden birini kazanabilmek için arayışlar başladı ve Magnum dondurma yiyerek siz de 2 adet 2018 model Posche’den birini almak için hemen çekilişe katılın.

Magnum çekiliş 2018 katıl Porsche kazan

2018 Porsche çekilişinde hangi Magnum ürünlerinden çekiliş şifresi çıkıyor?

2 Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkınız vardır ürünlerinden çıkan şifrelerle 2 katılım sağlayabilirsiniz.

1 Çekiliş hakkı kazanabileceğiniz ürünler

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinden de tek çekiliş şifresi çıkıyor.

Çekiliş kampanyasını hangi firma yapıyor?

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever)

Hangi tarihler arasında çekilişe katılabilirim?

01.04.2018 (saat:00.01) – 30.09.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında

Magnum 2018 çekilişinde hangi marka ve model otomobili verecek?

Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model Otomobil

Magnum 2018 Porsche çekilişinde verilen otomobilin fiyatı ne kadar?

Çekilişte verilecek ürünün piyasa değeri: 130.084,00 Euro (650.000 TL)

Porsche 2018 çekilişine katılmak için

Ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya www.magnum.com.tr (ücretsiz) web sitesindeki, Magnum iPhone ya da Magnum Android uygulamasındaki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Gönderilen kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

Kısa mesaj, internet, iPhone ve Android uygulaması katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir.

Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur) Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 0,85 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Web sitesi, Magnum iPhone ve Magnum Android uygulamaları üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

5 yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  3. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  4. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  5. MAGNUM PHORSCE KAMPANYASINA KATILMAK İÇİN BÜTÜN BİLGİLERİ GİRDİM OLMADI! AYRICA ADRES VE ŞİFRE VAR YA ONLAR NE ŞİFRESİ NE ADRESİ İSTİYOR? AMA YİNEDE BU SİTE KAMPANYASINI BEĞENDİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir