Turkcell yeni aboneler için süper internet paketleri

Turkcell kampanyaları ve güncel internet paketleri ile yeni Turkcell abonelerine özgü fırsatlar başladı. İster Turkcell faturalı hatta geçin isterseniz hazır kart kullanmaya başlayın, diğer operatörlerden geçmeniz durumunda Turkcell sizleri hediyelere boğuyor. Turkcell güncel kampanyalar ve indirim imkanlarını tadabilmek için siz de farklı servislerden veya operatörlerden Turkcell’e geçebilirsiniz. Turkcell internet paketleri faturasız hatlara da ekleniyor. Kullandığınız paketlerden sıkıldınız ve çok güzel ve herkesin ihtiyacına göre bir bir paket arayışına mı girdiniz. İşte tam da sizin için Turkcell internet paketleri fiyatları konusunda cazip tekliflerle geldi size bu defa. Turkcell internet paketleri faturalı aboneler için biraz daha cazip hale getirildi. Çünkü her ay fatura ödeyenler Turkcell açısından bakıldığında daha da daimi müşteri olarak görülüyor ve faturalı hat sahiplerine biraz daha uygun kampanyalar sunuluyor. Bedava internet Turkcell kullanıcılarının artık yabancı olmadığı bir deyim haline geldi.

FATURALI HAT SAHİBİ OLAN YENİ TURKCELL ABONELERİ İÇİN

Haydi Gel Kampanyası ile sizi de bu operatöre geçirelim.
Siz de Turkcell’e gelin, 12 ay boyunca paketinize ek 1 GB avantajını kaçırmayın! 30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın. Ücretsiz internet kazanmak için acele etmelisiniz.

Turkcell Lifecell Fırsat – 5GB Kampanyası
Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Uygulamalarda geçerli 25 GB ve diğer kullanımlar için 5 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! Üstelik, her yöne 750dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş!

Lifecell Plus 3GB Kampanyası
Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Uygulamalarda geçerli 25 GB ve diğer kullanımlar için 3 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! Üstelik, her yöne 500dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş!

HAZIR KART SAHİBİ OLAN YENİ TURKCELL ABONELERİ İÇİN

Turkcell Haydi Gel Kampanyası
Haydi Gel Kampanyası ile Turkcell’e gelin, 12 ay boyunca paketinize ek 1 GB avantajını kaçırmayın! Siz de hemen Turkcell’e gelin, avantajlı paketlerimizden birini seçin, 12 ay boyunca ayda 1GB internet hediyeniz başlasın. Turkcell’li olmak için Turkcell Mağazaları’mıza bekliyoruz. 30 Nisan 2018 tarihine kadar bu avantajlı kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Eko 1 GB Paketi
Eko 1 GB Paketi ile Turkcell kalitesinde uygun fiyata konuşup mesajlaşmanın ve internet kullanmanın keyfine varacak. Hazır Kart’lı yeni müşterilerimize uygun fiyata çok avantajlı yepyeni bir paketimiz var! Ayda sadece 20 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 2 GB* internet, BiP’te geçerli 1 GB ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet içeren EKO 1 GB Paketi’ni çok seveceksiniz.

Turkcell Eko 3 GB Paketi
Eko 3 GB Paketi ile Turkcell kalitesinde uygun fiyata konuşup mesajlaşmanın ve internet kullanmanın keyfine varacak. Hazır Kart’lı yeni müşterilerimize uygun fiyata çok avantajlı yepyeni bir paketimiz var! Ayda sadece 25 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 4 GB* internet, BiP’te geçerli 1 GB ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet içeren EKO 3 GB Paketi’ni çok seveceksiniz. Tüm detaylar için tıklayın.

4 yorum

  1. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

  2. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  3. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  4. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir