Şok market 21 Nisan – 24-Nisan 2018 haftasonu indirimi

tarafından
4541
Şok market 21 Nisan – 24-Nisan 2018 haftasonu indirimi

Şok market 21 Nisan – 24-Nisan 2018 haftasonu indirimi

Şok market şubelerinde indirimler çarşamba günleri ile sınırlı değil artık. Şok’ta 21 Nisan 2018 Cumartesi ile 24 Nisan 2018 tarihleri arsında indirim reyonlarında satılmaya başlanacak olan aktüel fırsat ürünlerini kaçırmayın. Zira bu ürünler günler öncesinden haber alındığından ve diğer marketlere göre fiyatları epey uygun olmasından dolayı müşteriler bir gün önce gelip ödemesini yapıp çalışanlarla anlaşıyor ve indirim günü geldiğinde kampanyalı ürünlerin tükendiği görülüyor. Siz de Şok marketin indirimli ürünlerinden alabilmek için daha sığ mahallelerdeki şubelere giderek ürünleri bulabilirsiniz. Şok mağaza yöneticilerin bu gibi durumlardan haberdar olmadığını, indirimli ürünlerin satılmaya başlamasının öncesinde satışın yapılmasına karışan çalışanlarla ilgili inceleme yapmaları gerekiyor.

Şok mağazalarında bu hafta neler var diye merak edenler için 21 Nisan 2018 Cumartesi kataloğunu ele geçirdik. İşte merakla beklenen indirimli ürün kataloğu.

Şok indirim kataloğunda Hometech Notebook 999 TL fiyatla müşterilere sunulacak. Bu ürün hakkında çok sayıda yorum yapılmış ve ürünün çok da iyi bir ürün olmadığı iddia edilmiş. Siz de Şok market Notebook yorumlarını inceleyerek satın alma konusunda kesin karar verebilirsiniz.

Usb hoparlör, kablosuz mouse, sırt çantası, bisiklet, akülü atv motor, çocuk spor ayakkabı gibi birçok üründe geçerli indirimli fiyatlarla satılacak bu ürünü kaçırmamanızı öneririz.

Şok mağazalarında cumartesi gününden başlayacak olan kampanyalardan biri de her hafta olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışveriş yapanlara geliyor. Bu kampanyadan faydalananlara özel beşler sucuğu 9 TL, doğadan çayı 18 TL fiyattan satılacak.

Hekimzade network satış ortaklığı