BİM 4 Mayıs 2018 Cuma indirimleri

BİM 4 Mayıs 2018 Cuma indirimleri

Bim indirim kataloğu 4 Mayıs 2018 günü gelecek aktüel ürünler ve kampanyalı ürünlerinde sizlerin de yakından tanıdığı markaların en fazla satışı yapılanları görücüye çıkıyor. Kampanyamerkez halk talepleri ile bugünden 4 Mayıs 2018 güncel kataloğu ile ilgili konumuzu başlattık. Sizlerin Bim kataloğunda olmasını istediğiniz ürünlerle ilgili hem talep yazılarınız hem de bir bakıma anket olarak değerlendirebileceğiniz Bim 4 Mayıs 2018 indirim katalogları taleplerinizi bu konu altına gönderebilirsiniz. Sizlerin taleplerini önemseyen ve yeni gelecek olan kampanyalı ürünlerde dikkate alınan isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bim markete bu hafta ne gelmeli?

Yaptığımız araştırmaların ardından anladık ki ülkemizde en fazla talep gören ürünler elektronik ürünler ve akıllı telefonlar. Geçtiğimiz haftalarda da bu konuda talepleri aldık. Yüzlerce müşterinin talebi Full HD televizyon ve akıllı cep telefonu oldu. Toplum olarak teknolojiyi seviyoruz. Hele de cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla adeta telefonla yatar ve telefonla kalkar hale geldik. Her evde en az iki ya da üç cep telefonunun varlığını düşünürsek Bim marketlerinin de akıllı telefonlara ilgiyi fark etmiş olması gerekir. Özellikle im mağazalarında aktüel ürünlerde  iPhone 7 Plus, iPhone 8 ve iPhone x telefonları çokça isteniyor. Bu telefonların kalite değerinin yüksek olması ve ucuz iPhone bulmanın zor olmasından Bim market bu telefonlardan getirmiyor. Ancak uygun fiyatlılarının bulunması daha kolay olan Vestel venüs, Samsung ve LG gibi akıllı telefonlar her hafta geliyor. Vatandaşın Bim marketlerde bu telefonların olmasından ziyade diğer mağazalara göre daha ucuz cep telefonu talepleri var. Gelebiliyosa Bim’de iphone telefonlar da olsun şeklinde talepleri görebiliyoruz.

4 Mayıs 2018 Cuma BİM indiriminde neler olsun?

Aktüel ürünler Bim marketlerinin yaygınlaşmasıyla başladı. Bim diğer mağazalardan daha önce bu indirim olayına girdiğinden şu anda en çok takip edilen de BİM market kampanyalı ürün günleri olsa da A101 mağazalarının da Bim marketi sollamaya başladığını fark ediyoruz. Bu durumu Bim mağaza yöneticilerine iletsek de bununla ilgili bir dönüş olmamasına da üzüldük. Türkiye’nin bir katma değeri sayılabilecek Bim market vatandaşın isteklerine, indirim taleplerine yönelik adımlar atmazsa gerileyerek diğer marketlerden çok çok aşağılara düşebilir. Biz sizlerin Bim katalogları ile ilgili taleplerini almaya devam ediyoruz. Yorum bölümüne istediğiniz Bim kampanyalı ürünleri ile ilgili detayı bilgi paylaşabilirsiniz.

BİM 4 Mayıs 2018  / 11 Mayıs 2018 BİM aktüel indirimleri

Etiketler:

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. EROL ÖZYURT dedi ki:

  çift gözlü elektirikli ocak ne zaman gelecek.KÖYLÜLERİN YAZIN KULLANDIĞI RAHAT BİR MUTFAK ALETİ.

 2. EROL ÖZYURT dedi ki:

  32 inç televizyon kampanyası hiç düdzenlenmedi olursa memnun oluruz.teşekürler.

 3. Simge Nur Saraçgil dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 4. Ümran Poçan dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz