3 Mayıs 2018 A101 Aktüel Ürünler

A101 indirim kataloğu 3 Mayıs 2018 perşembe gününden itibaren kampanyalı olarak satılacak ürünleri duyurdu. Henüz internet sitelerine ya da A101 mağazalarına henüz gelmiş olmasına rağmen birçok sitede yeni kataloglar A101 yayınlanmadı. Sizler için günün en çok merak edilen kampanyalı ürünlerini sunuyoruz. 81 ilde faaliyet gösteren A101 marketlerinde gelecek hafta neler gelecek diye soranların bu sorusuna yanıt veriyoruz. Yaz ayının yaklaşmasıyla bahçeli evi olanların özellikle almayı düşüneceği gölgelikli büyük salıncak A101 marketlerinde perşembe fırsatlarında görücüye çıkıyor. A101 piknik malzemeleri ile bu yazı nasıl geçirmeniz gerektiğini adeta sizlere haykırıyor. Mangal ve seyyar kapanır açılır tabure ile piknik termosu indirime girdi. A101 marketleri Türkiye’de diğer mağazalardan daha fazla şubeleşerek 7000’den fazla mağaza açtı. Alexa sıralamasına göre marketleri sıraladığımızda da A101 market internet sitesinin Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen marketler zinciri internet sitesi oldu. Online katalogları ile en fazla takip edilen a101 com.tr bazı müşterilerin eleştirilerine de hedef oldu. Online katalogların geç yayınlandığı yönünde eleştirilere firmadan henüz yanıt gelmedi.

A101 marketleri indirim günleri için hazırladığı fırsatlarla dolu güncel ürün fihristi sizler için yayınlandı. A101 3 Mayıs günü reyonlarında bir çok kaliteli markayı barındıran ve uygun yafta ücretleriyle müşterilerinin beğenisine sunan marketler zinciri, ekonomik olarak da her bütçeye hitap etmeyi muvaffak oluyor.

Cazip ürünler ve kampanya bir çok üründe yapacağınız alışverişlerde cebiniz zorlanmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bilhassa fırsat ürünleri isimi altında satışı yapılan bir çok üründe aile ekonominize katkıda bulunabilir bu arada iş yerleriniz tüm ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. 3 Mayıs A101 fırsat günlerinde yayınlanan indirim Fihristlerinde hangi ürünlere  ne kadarlık indirim yapılmış beraber inceleyelim. Gıda ve temel ihtiyaçlarınızı kaliteli ürünlerle karşılayabileceğiniz bir çok avantajlı ürün çeşitli sloganlar altında siz müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bir çok çeşit taze gıda, süt ürünleri,sebze, dondurulmuş gıda ve temizlik ürün gruplarında yapmış olduğu indirimlerle yurttaşların ihtiyaçlarını giderebilmektedir. A101 marketlerinin izlemiş olduğu ücret siyasetleriyle bir çok yurttaşımızın bütçesine katkıda bulunduğu gibi ülke ekonomisine de bir çok yararı olduğu görünüyor. Sıhhatli ve markalı ürünleri belirli testlerden geçirdikten sonra satışa sunan A101 mağazaları, Türkiye’nin dört bir yanından satışa sunduğu ürünleri merakla bekleyen müşterileri için yayınladı broşürle duyurmakta. Ürün gamı istikametinden oldukça zengin çeşitliliğe sahip olan market, hem mağaza sayısını artırıyor hem de bir çok alışveriş sevenin keyifli bir alışveriş gerçekleştirmesini sağlıyor.

A101 fırsat günlerinde hesaplı ürünlerin ucuz ücret yaftalarıyla yurttaşlarla buluşacak olması ve pek çok ürünün stoklarla hudutlu sayı ve renkte olması neticesinde erken saatlerde ürünlerin tükenmesine kapı aralayabiliyor. 3 Mayıs 2018 tarihinde çeşitli ürünlerde muhteşem indirimlerin ve kampanyaların bulunduğu A101 güncel ürün broşürlerini ilk siz öğrenmek istiyorsanız takipte kalmaya devam edin.

5 yorum

  1. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

  2. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  3. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  4. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  5. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir