Turkcell kullanıcıları bu kampanya dikkat kesildi. Kampanya telefon ve telekomünikasyon sistemini kullanan Turkcell müşterilerinin kulaklarını ağzına getirecek düzeyde ilgi çekti. Eğer siz Turkcell kullanıcıysanız ve etrafındakileri Turkcell kullanmaya davet ediyorsanız Turkcell sizleri mükafatlandırdığı gibi sizin tavsiyeniz üzerine Turkcell kullanıcısı olan yeni Turkcell abonelerine de 1 GB internet hediyesi ile ödüllendiriyor. Turkcell tavsiye kampanyası bugüne dek görülmüş en anlamlı ve müşteri potansiyelini artıracak bir Bir kampanya olması hasebiyle diğer GSM şirketlerini de etkileyecek gibi görünüyor.

Çünkü Turkcell halihazırda zaten türkiye’nin en fazla abonesi olan GSM şirketi olma özelliği taşıyor. Vodafone ve Türk telekom da bu fikirden faydalanıp belki benzer bir kampanyayı onlarda başlatabilir. Peki bu Turkcell tavsiye kampanyası nasıl işliyor. Bunu sizlere kısaca anlatmak isteriz. Şimdi şöylece Turkcell tavsiye kampanyasının içeriğinden bahsedelim, mevcut Turkcell müşterisi iseniz kısa bir numara veriliyor ve bu numaraya katılım şifrelerini atıyorsunuz. Turkcell tavsiye kampanyası ile 6 ay boyunca bedava internet kazan. Katılım sonrası size promosyon kodu iletiliyor ve sizin tavsiye ettiğiniz kişiyi Turkcell algılıyor. Turkcell’e bu arkadaşlarımız numaraların taşındıktan sonra kendilerine gelen kodu 2200’a gönderdiklerinde kampanya katılımı da gerçekleşmiş oluyor. Turkcell tavsiye kampanyasına katılım ücretsiz olup, son katılım için 31 Ocak 2018 olarak belirlenmiştir. Acele ederseniz siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Detaylar için Tıklayın.

7 yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  3. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  4. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  5. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  6. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  7. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir