Tudors Gömlek Krallığı İndirim Kampanyası

Tudors Gömlek Krallığı İndirim Kampanyası

2018 yılına hızlı giren markalardan biri olan Tudors Gömlek Krallığı verdiği reklamlarla da gündemden düşmez oldu. İndirimli gömlek almak isteyenlerin ilk uğrayacağı yerlerden biri olan Tudors Gömlek Krallığı bayilikleri ile Türkiye geneline yayılan ve hızla büyüyen bir firma konumunda. Tudor Gömlek Krallığı kime ait şeklinde sorulan soruların sebebi firmanın çok fazla reklam yapması. Televizyon reklamlarının çok pahalı olduğunun bilinmesi ve buna rağmen Tudors Gömlek Krallığı firmasının reytingi en fazla olan program aralarında birden fazla defa gösterilmesi doğal olarak bu firmanın ardında kim var sorusunu beraberinde getirdi. Özellikle siyasi çevresi olanların çabuk büyüdüğü ve köşeyi kısa zamanda döndüğü ülkemizde tudors gömlek kimin sorusunun ayyuka çıkmasından dolayı öncelikle bu soruya yanıt verelim.

Tudors Gömlek Krallığı kime ait?

Tudors’un kime ait olduğunu merak edenler için firma sahibini öncelikle tanımak gerekiyor. Türkiye başta olmak üzere 10 ülkede mağazaları olan firmanın kurucusu Ayaydın Tekstil Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ayaydın, Cobalt gömlek olarak da bilinen eski firmasını Tudors adıyla markalaştırma kararı aldıktan sonra hem mağazacılık sektörüne girerek hem de halkın ihtiyaçlarına yönelik en ucuz gömlek anlayışı ile kaliteli ama uygun fiyatlı gömleklerin satılacağı Tudors Gömlek Krallığı’nı kurmuş oldu. Firma her geçen gün daha da büyüyüp sosyal medyada da gündem olunca firma ile ilgili detaylar merak edilmeye başlandı. 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla şeklinde kampanyasına son olarak yönetmen Sinan Çetin’i de dahil eden firmanın sahibi Yaşar Ayaydın Mimarlık bitirmiş ve inşaat işleri ile uğraşmış biri. Kardeşi ile gömlek markası oluşturma konusunda karar varan Yaşar Bey marka olarak da İngiltere tarihini anlatmış bir dizi olan Tudors’u seçmiş. Yerli bir marka olduğu ilk bakışta anlaşılmasa da firma yüzde 100 yerli ve milli bir marka.

Tudors kışlık ürünlerde başlattığı kampanya ile 3 alıp 2 ödeyebilirsiniz. Sezona yönelik büyük bir kampanya olması alışveriş yapacakları da şimdiden heyecanlandırmış durumda. Siz de hemen Tudors mağazalarına ya da Tudors internet sitesine giderek kampanyalı fiyatları kaçırmayın.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz