Gittigidiyor 100 TL Chip Para kampanyası

Gittigidiyor 100 TL Chip Para kampanyası

Türkiye’nin en büyük 5 online mağazasından biri olan Gittigidiyor 2018 yılının ilk kredi kartı kampanyasını başlattı. Axess Gittigidiyor kampanyasının detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kısaca: 
500 TL üzeri harcamalarda 50 TL
1000 TL üzeri harcamalarda 100 TL 
İndirim kampanya kupon kodu GİTTİGİDİYOR

Kampanya ne zamana kadar geçerli?
1-15 Ocak 2018 tarihleri arasında bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, 1 Şubat 2018 tarihine kadar kullanılacaktır. Kullanılmayan chip-para’lar 2 Şubat 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya katılmak için harcamadan önce ‘GİTTİGİDİYOR’ yazıp 4566’ya SMS göndermelisiniz, SMS gönderimi sonrası ‘kayıt oldunuz’ mesajı gelecektir. Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS göndererek kayıt olması yeterlidir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kart sahipleri yararlanabilir. Axess Business, Wings Business kart sahipleri kampanyaya SMS yoluyla katılabilirler. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.


Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Ayşegül Begüm Tanbaşı dedi ki:

    İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. Cevza Karadalan dedi ki:

    Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Yorum Yaz