Evde internet kampanyaları 2016 yılında başlamıştı ve yıl geldi 2018’e ama evde internet kampanyalarında beklenen verim alınamıyor. Aktüel ürünler ve kampanyalar üzerine yapılan büyük haberler ve duyuruların ardından suskunluğa bürünen kampanya siteleri birer birer ortaya çıkmaya başladı. Akbank kampanya haberleri 2018 yılı Ocak ayı sonuna doğru yeniden başlayacak gibi görünüyor. Axsess kart kampanyaları ile özellikle kredi limiti düşük vatandaşların bu kampanyalı kartı tercih edebileceği düşünüldüğünde farklı formatlarda banka müşterisi olmayı tasvip etmeyenlerin Axess kampanyalarından dolayı bu karta daha sıcak baktığı biliniyor.

İnternet kampanya haberleri 2018’de zam olup olmayacağı konusuna kilitlenmişken bir çok internet dağıtım firmasının yeni yılda yeni kampanyalar ile yoluna devam edeceği haberleri gelmeye başladı internet kampanyalarında en fazla dikkat edilen haberlerin çekilişler ve güncel kampanyalar olduğu, özellikle a101, Bim ve Şok market gibi şubesi fazla olan marketler zincirlerinin de gelecek olan ürünlerin takip edildiği Bu hafta hangi ürünler var şeklinde internet aramalarında yoğun bir artış yaşandığı görülmektedir. İnternet kampanyalarında bir de giyim ve gıda ürünleri üzerine yapılan araştırmalar var bu araştırmalar özellikle bazı markaların indirime giren ürünlerini satan firmalar ile ilgili. Bu firmaların başında en fazla kampanya yapan Gittigidiyor, hepsi burada, N11 İle Morhipo markaları dikkat çekiyor.

Türkiye’de online alışverişin yaygınlaşmasının ardından yaygın mağazalar internet alışverişine daha da önem vermeye başladı. Giyim markası mavi, Lewis ve Flo gibi markalarda internetten en fazla satış yapan markalar sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Bir çok firma Google Adwords kullanarak ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırma hedefine odaklanmış durumda. Banka kampanyaları içinde ise en fazla rağbet gören Akbank kredi kartı kampanyaları oldu özellikle yapı kredi cepten kredi uygulaması ile diğer bankalardan bir tık Önde görünüyor. Telefon şirketleri Turkcell ile vodafone internet kampanyaları diğer kampanyalardan daha fazla ararlar halde. Kredi kartı kampanyaları içinde de Enpara.com kredi kartı uygulaması 2018 yılında rağbet gören ürünlerden oldu. Bim bu hafta indirimli ürünler aramaları ile marketler zincirler içinde en fazla merak edilen ürünler Bim mağazaları tarafından getirilen aktüel ürünler oldu.

5 yorum

  1. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  2. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  3. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  4. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

  5. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir