Arçelik’ten solo fırın ve TV hediyesi

Arçelik’ten solo fırın ve TV hediyesi

Arçelik ürünlerinde 2018 yılı kampanyaları çok hızlı başladı. Kampanyalar, indirimler, fırsatlar birbirini kovalarken arçelik indirimleri de günlere damgasını vurmaya başladı. 2018 yılının ilk kampanyasını başlatan arçelik yapacağınız alışverişler karşılığında size hediyeler veriyor. Peki arçelik sizlere hangi hediyeleri verecek veya ne karşılığında sizlere hediye verecek?

Arçelik son başlattığı kampanya ile Arçelik sonra fırın veya arçelik televizyon hediye ediyor. Arçelik mağazalarında ya da Arçelik internet sitesinden yapacağınız alışverişler kazandırıyor bu kampanyada buzdolabı, çamaşır makinesi ve yanında bulaşık makinesi aldığınızda size sola fren ya da televizyon hediye ediliyor. Bu kampanyada 8314 DG 8314 Model Arçelik sola fren ya da bunun yanında yani bunun yerine, A22 LB 5533 Marka Arçelik TV hediye edilecek. Arçelik bu kampanya ile evinizi baştan sona yeni diyor. İndirimleri ile yeni yuva kuracaklarını ilk tercihi olan Arçelik, geçmişten günümüze teknoloji evimize getiriyor. Teknolojinin yanında kaçırmamızın bizim zararımıza olacağı bazı teklifler, kampanyalar yapıyor.

505 litre ve üzeri buz dolapları ya da kampanya için farklı bir O ürün arayanlara 7 kg ya da üzerinde olan çamaşır makineleri ile tüm arçelik sola bulaşık makineleri bu kampanya dahildir. Ayrıca Arçelik sizler için kampanyayı biraz daha genişletti. Arçelik 2018 yılında ürün fiyatlarına zamlandırmadan 2017 fiyatlarıyla müşterilerine sünüyor. Arçelik buz dolapları Arçelik çamaşır makineleri, Arçelik televizyonlar en uygun fiyata satışa sunuluyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve kampanya dahil olmak isteyenler için bulaşık makinesini de alanlar Arçelik kampanyasından faydalanıyor. Bu kampanya ile 859 tl fiyatındaki Sulu fırın ya da 849 TL değerindeki A22 televizyon hediye edilecektir. Yeni kampanyalar ve güncel fırsatları her zaman takip edebilmek için siz de kampanya Merkez takipçisi olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan güncel fırsatları takip ederek daha karlı çıkın. Kampanya detayları için tıklayın.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 7 yorum yapıldı:

 1. Belit Keçe dedi ki:

  Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

 2. Oğuzcan Coşandal dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

 3. Hayat Konyar dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 4. Şueda Göreke dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 5. Tomurcuk Rauf dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 6. Çiğdem Şekeryan dedi ki:

  Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

 7. Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

Yorum Yaz