A101 28 Aralık aktüel ürünler kataloğu

A101 28 Aralık aktüel ürünler kataloğu

Uygun fiyata geniş yelpazede ürünleri bulabileceğiniz A101 gıda ve yan ürünler alanında uzun zamandır faaliyetlerini sürdürüyor.  Her kentte bulunan şubeleriyle kolay ulaşılabilir bir mağaza olan bu firma müşterilerinin mağazadan memnun ayrılmasını talep ediyor.   Üstelik kendi ürünleriyle ayrıca avantaj sağlayan marketler, belli dönemlerde girdiği indirimlerle de artı sunuyor.
2018’de İndirimler

Marketler zinciri 2018 yılı için indirimli satışlarla gündeme gelmekte. Aralık ayının son haftası 28 Aralık A101 aktüel ürünleri belli oldu. 28 Aralık 2017 indirim kataloğunda neler var? 2018 yılının ilk ayının 4 Ocak 2018, 11 Ocak 2018 perşembe,18 Ocak 2018 perşembe ve 25 Ocak tarihinde indirimli rakamlardan yararlanmak için mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Beklenen kampanyalı satış zamanları için mağazalarda bulunan katalogları ve internet sitesindeki içerikleri takip edebilirsiniz.  Günümüzde gelir grubu fark etmeksizin alışveriş yapıldığı düşünülürse birçok kişi ucuza ürünlerin satıldığı marketleri takip ederek dışarıda bulacağı fiyatın çok uygun bir şekline ulaşabiliyor.  Bu açıdan 101 indirim avantajlarını ayrıca değerlendirmek de mümkün.

Mağazalarda bulunan ürünleri bekleyen birçok kişi indirim günlerinde fırsatlar için sıraya giriyor. Ancak bu indirim zamanlarının geçmemesine özen göstermek gerekmekte. Yani sınırlı sürede yapılan alışverişler sonra geçerli olmayabiliyor. Hafta sonu yapılan kampanyalar bunlardan biridir. 101 bu hafta indirimler neler diyorsanız bu durumda hafta sonuna özel yeni ve güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.  Sınırlı dönemlerde geçerli kampanyalarda mağazaların ürün kategorilerini önceden görmeniz gerekir.  Ayrıca bazı ürünlerin kısa sürede tükendiğini de bilerek hareket etmeniz gerekir. İndirimi bilen müşteriler çok kısa sürede ürünleri tüketebilmektedir.

A101 Kampanyalı Teknoloji Ürünleri 

A 101 ürünler içerisinde kampanyalı ürünlerden en çok dikkat çekenlerden biri teknoloji ürünleridir.  Teknolojik cihazların günlük hayatın parçası olması,  buna duyulan ihtiyacı da gündeme getirir. Özellikle telefonlara olan ilgi çok fazla olduğundan bu alandaki a101 telefon kampanyaları düzenli olarak takip edilebilir.  Bu ürünler, genellikle küçük kutu deformasyonu, depo alanlarındaki stok dengeleme ve müşteri çekme için kampanyalı şekilde satılmaktadır.  Örneğin A101 flash bellek için sınırlı sayıda ürün hafta sonu indirimine dâhil olabilir. Hangi dönemde bu ürün indirime giriyorsa bunu en kısa zamanda almanız gerekir. Özellikle bu üründeki indirimler kısa sürede ürünün bitmesiyle sonlanır. 101 katalog üzerinden takip edebilir ve hızlı davranabilirsiniz.

A101 Çamaşır Makinesi ve Televizyon

Belli dönemlerde çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarda da ciddi indirimleri görebilirsiniz. Bu gibi büyük eşyalarda yapılan indirimler ana mağazalara göre daha fazla dikkat çekmektedir. A101 LED TV gibi ürünlerde de olduğu gibi etkili sonuçlar alabilirsiniz. Teknolojik cihaz avantajlarını kaçırmamanız önerilir.

Aktüel Ürünler Ne Demek?
Güncel gelişmelere bağlı olarak ürünlerdeki meydana gelen değişimler aktüel ürün şeklinde düşünülebilir. Aktüel ürünler bir mağazanın en dikkat çeken ürünlerini oluşturur. Bu nedenle genellikle havuzda yer alır. Geçiş yerlerinde olması güncelliğin taze olmasını sağlar, bu şekilde de alışverişten alınan keyfin çoğalmasında etkilidir.  A101’lerde de bu tür ürün çeşitlerini bulabilir ve ucuz fiyatlarla eğlenceli ürünler görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Şaban Pehlevan dedi ki:

  Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

 2. Kanaat Soyulmaz dedi ki:

  Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

 3. Bağış Can Elbaşı dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

 4. Elzem Evrenos dedi ki:

  Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Yorum Yaz