Şok 3 Ocak 2018 aktüel ürünler kataloğu

Şok 3 Ocak 2018 aktüel ürünler kataloğu

Şok marketler zinciri, 1995 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren ve günümüze gelene kadar hemen her ilde açılarak geniş bir kitleye ulaşan marketlerdir. 2011 yılında el değiştiren market, konsept değişikliklerine de gitmiştir.  Bünyesinde çok sayıda ürün çeşidi bulunmakta, bu ürünler son derece ucuz fiyatlardan satışa sunulmaktadır.  Şok kampanya ile gündeme gelen marketin hedef kitlesi alt ve orta gelir grubudur. Ancak gelir düzeyi yüksek kişiler de bu marketten alışveriş yapabilmektedir. Kesin çizgiler elbette yoktur.

Alışveriş konusunda fiyat ve kalite konusunda dikkati davranan müşteriler,  mağazada indirim dönemlerini takip edebilmekte ve büyük marketlerdeki yüksek fiyatlar yerine çok uygun fiyata aynı ürünü satın alabilmektedir. Örneğin aynı marke deterjanın Şok markette indirime girmesi bu şekilde düşünülebilir.  Sonuç itibariyle gelirinizin yüksek olması alınan ürüne çok para vermenizi zorunlu kılmaz.

Şok Marketlerde İndirimde Neler Var?

Şok marketlerin indirim zamanı 3 Ocak 2018 Çarşamba, 10 Ocak 2018 şok aktüel ürünler, 17 Ocak 2018 , 24 Ocak aktüel ürünleri ve 31 Ocak şok aktüel ürünleri olarak belirlenmiştir. Yani yeni yılın ilk ayının ortalarına gelirken güzel bir indirim sizi bekliyor. Bu indirim zamanlarında hangi ürünlerde kampanya olacağını internet sitesi üzerinden veya doğrudan marketten katalog alarak görebilirsiniz. İnternet yaygın olduğundan birçok kişi artık katalog almadan siteye girerek bakabiliyor. Ancak bazen kataloglar daha sağlıklı sonuç da verebiliyor. Site güncellemesi bazen kataloglardan geç olabilir ya da şubelere göre bazen ayrıntılarda değişiklik olabilir.  Ancak zaman detayına önem vermek gerekir. İndirimli ürünler sadece sistemin belirttiği süre içinde geçerlidir. Yani hafta sonu indirimleri varsa bunun pazartesi günü fiyatlarda değişiklikle sonlanacağını bilmek gerekir.  Yani zevkli ürünler görebilir alışveriş yapabilirsiniz.

Şok market 3 Ocak 2018 aktüel ürün kataloğu

Siz de daha uygun fiyata, daha kaliteli ürünlere sahip olmak için size sunacağımız indirimli ürün kataloglarını inceleyebilirsiniz.

 

Şok’ta Ne Bulursunuz?

Her ilde şubesi olan Şok marketler müşterilere belirli bir standartta hizmet vermeyi hedeflemektedir.  Deneyimlerden memnun olmak isteyen müşteriler ürün çeşitliliği konusunda beklentilerini karşılayabilirler. Uygun fiyata güzel ürün bulmak isteyenler için ideal bir çeşitlilik vardır. Bunun dışında kategori bakımından epey fazla ürün seçeneği vardır. Meyve ve sebze ürünlerinden şarküteriye, gıda ve temizlik ürünleri ile kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce ürün vardır. Üstelik yapılan alışveriş sonrasında eve ulaşma mesafesi de epey kısadır. Özellikle büyükşehirlerde hemen her semtte bu marketleri görebilirsiniz.  Küçük şehirlerde de merkezi yerlerde bulmak mümkündür. Şok marketlerde önemli olan bir diğer avantaj marka seçeneğinin de çok olmasıdır. Tanınan markaları kendi ürünü gibi düşük fiyatlardan sunması büyük avantajdır. Bunun dışında mağazada düzenli bir yerleşim olduğundan alışverişleriniz kolay yapılır. Şok güncel indirim seçeneklerine de bu şekilde hakim olursunuz.

Aktüel Ürünler Neler?
Şok aktüel ürünler her döneme özel güncel ürünleri ifade eder.  Yani özel günler, okul açılış dönemleri, bahara, kışa başlama gibi zamanlarda mevsime özel ürünler bulmak mümkündür. Bu ürünler size günlük hayatta pratik fayda sağlar.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Sevgi Tutku Güllüce dedi ki:

    Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Yorum Yaz