Axess kredi kartı kampanyaları tam gaz devam ediyor. Axess ile Teknosa internet sitesinden yapacağınız 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 100 TL değerinde chip para hediye edilecek. Kampanya 28 Ekim -15 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan faydalanmak için, 28 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında ilk harcamadan önce sadece Axess Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.
Kampanya katılımı Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Mevcut Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir
100 TL chip-para hediyesi, ilk yapılan 1000 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Kasım 2017 dahil olmak üzere, sadece Teknosa.com web sitesinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 23 Kasım 2017 tarihinde silinecektir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100TL chip-para kazanabilir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve Ek kartlar faydalanabilir.
Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

4 yorum

  1. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  2. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  3. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  4. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir