Advantage kredi kartı sahipleri sevdikleri için ücretsiz ek kart başvurusu yaparak 50 TL değerinde nakit puan kazanıyor. Advantage kart puanları artık finansbank poslarından kullanılabiliyor. Finansbank atm üzerinden ücretsiz işlem ve para çekimi yapabilirsiniz.

Advantage kart ek kart kampanyası 12 Ekim-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Ek kart başvurusu onaylanan ve teslim edilen müşterilerin kartına 50 TL Nakitpuan yüklemesi yapılacaktır.
Ek kart başvuru ve şartları için advantage.com.tr’den Keşfet-Ek Kart alanından kontrol edebilirsiniz.
Her müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Birden fazla ek karta başvurulması durumunda da yüklenecek maksimum NakitPuan sadece 50 TL’dir. Onaylanan tüm ek kartlar ilk yıl için ücretsizdir.
Nakitpuan kullanımında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Onaylanan Ek Kartın 1 yıl boyunca iptal edilmemesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında çıkartılan ek kartların iptal edilmesi durumunda verilen 50 TL puan için puan iptali yapılacaktır. NakitPuanın kullanılması durumunda ekstreye kullanılan tutar kadar borç yansıtılacaktır.
NakitPuan; ayın ilk 15 günü onaylanan ve teslim edilen Ek kartlar için ayın 30’a kadar, ayın 15 ile 30 arasında onaylanan ve teslim edilen ek kartlar için bir sonraki ayın 15’ine kadar yükleneceltir.
HSBC Concept kartlar için kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.
Ticari kartlar ve HSBC Campus, Advantage Hızz Üniversiteli, HSBC Concept Üniversiteli kartlar kampanya ya dahil değildir.

1 Yorum

  1. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir