Pepsi depoyu doldur kampanyası

tarafından
68
Pepsi depoyu doldur kampanyası

Pepsi Kapakları Topla Depoyu doldur Kampanyası
Pepsi kampanyaları ve indirimleri içinde en dikkat çekeni petrol akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olmak üzere düzenlenen kapakları biriktirip yakıt alma imkanı sağlayan kampanya. Petrol Ofisi ve Pepsi Cola arasında yapılan anlaşma neticesinde ortaya çıkarılan kampanyanın bilinen adı Kapakları Topla Depoyu Doldur Kampanyası. Peki Depoyu Doldur demek kolay da, depo nasıl dolacak? Pepsi Cola kapaklarını nasıl toplayıp, nereye vermemiz gerekiyor? İşte tüm bu soruların yanıtını siz değerli kampanyamerkez.com takipçileri ile paylaşıyoruz.Pepsi Depoyu doldur kampanyası 1 Mayıs 2017 tarihi itibariyle başlamıştı. Kampanyanın son katılım tarihi 30 Eylül 2017 olarak belirlendi. Henüz epey vaktiniz var. Pepsi yakıt kazanma kampanyasından boş dönmeyin.

Kampanya dahilinde Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti. tarafından üretilmiş olan 330ml KUTU ve altın kapaklı etiketi taşıyan ürünlerin 1L, 1.5L ve 2L PET Lipton Ice Tea, beyaz kapaklı Pepsi 1L, 1.5L ve 2.5L, Yedigün 2.5L ve Fruko 2.5L PET ürünleri için geçerli olan kampanyada ürünlerin kapaklarında ya da açma halkalarında çıkan şifreyi www.depoyudoldur.com adresine girerek gönderdiğiniz taktirde her bir kampanyaya katılım karşılığı olarak 50, 100, 250, 500, 1.000, 2.500 veya 5.000 yakıt puanı kazanacaksınız.

Pepsi depoyu doldur kampanyası

Yakıt puanları ile ne kadar yakıt alınabiliyor?
Pepsi kampanyası dahilinde biriktirdiğiniz her 1000 yakıt puan için reelde 10 TL’lik benzin, otogaz, ya da mazot alabileceksiniz. Tüm vergiler bu tutara dahil edilmiştir.

İnternet sitesinde girdiğinizde verdiğiniz cep telefonu numaralarına yüklenecek olan yakıt puanlarını Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında kullanabileceksiniz.

İnternet sitesinde hesap oluşturmak için İsim, Soyad, E-posta, Araç Plakası ve Cep Telefonu bilgileri ile kaydolmanız gerekiyor.

Her bir hesap için 1 ay içinde 30 defa kampanyaya katılma hakkınız vardır.

Cep telefonu numaranızı Depoyu Doldur kampanyasında sadece 1 defa kullanabilirsiniz. Aynı numara başka bir hesap için kullanılmaz.

Kazanılan yakıt puanları yerine gidip de paranızı almak isterseniz bunu kabul edemeyiz. Çünkü bu bir puanlı kampanyadır.

31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılmayan puanlarınız silinecektir. Bu yüzden kampanyaya katıldığınızda puanlarınızı biran önce kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kampanya destek hattı: 0800 261 70 00
Kampanya katılım için web sitesi: www.depoyudoldur.com