2017 yılının son altın çekilişine katılın

tarafından
40
2017 yılının son altın çekilişine katılın

Yaptığı kampanya ve çekilişlerle gündemden düşmeyen kampanyamerkez.com normalde de Türkiye’nin en büyük mağazaları ve firmaları tarafından başlatılan indirim kampanyaları ve sizlere duyuruyor. n11.com indirim kampanyalarından gittigidiyor.com kampanyalarına, Morhipo indirimlerinden Boyner fırsatlarına kadar bir çok konuda sizlerin haberdar olması için çaba harcıyor. Kampanyamerkez.com olarak sizler için altın çekilişi başlattık.


Çeyrek altın çekilişi için 4 Eylül günü başlayan katılımlar 31 Aralık 2017 gününün sonuna kadar devam edecek. 2017 yılı çekilişleri içinde son çekiliş olma özelliğine sahip olacak olan altın çekilişimize siz de katılabilirsiniz. Altın çekilişine katılmak için sosyal medya hesaplarınızda “Altın Çekilişi” konumuzu paylaşmanız gerekiyor. İnternet fırsatlarını takip edenler bu çekilişe katılmayı ihmal etmemeli. 31 Aralık 2017 günü saat 23:59’a kadar altın çekilişine katılabilirsiniz.

Altın çekilişi ne zaman başladı? 
4 Eylül 2017 saat 08:00’de

Altın çekilişi ne zaman sona erecek?
31 Aralık 2017 saat 23:59’da

Hangi sosyal medya hesaplarımdan paylaşım yapmalıyım?
Facebook ve Twitter hesaplarınızdan paylaşım yaptığınız taktirde çekilişe hak kazanabilirsiniz.

  Facebook’ta paylaşma ve beğeni linki için tıklayın


 Twitter retweet ve beğeni linki için tıklayın

Kampanyamerkez altın çekişine katılmak için acele edin. Her sosyal medya hesabından sadece 1 kere katılım sağlanabilir. 18 yaşından küçük olanlar, çekilişi kazansalar bile hediyeleri gönderilmez.