Bim 5 Eylül Salı aktüel ürünler kataloğunda cilt bakımı ve sağlık ürünleri

Bim aktüel ürünler kampanyasında 5 Eylül Salı gününden itibaren gelecek olan yeni indirimli ürünler içinde çoğunlukla cilt ve bakım ürünleri yer alıyor. Öncelikle uygun fiyata satışa sunulacak ürünlerin en başında yer alan Cilt Temizleme Sütü 200 ml hakkında bilgi vermek gerekiyor. Bu ürün vücut sağlığı ve bakımı ile ün yapmış, birçok eczanede de satılan muhteşem bir üründür. Cildinin güzelliğine, vücudunun görünümüne özen veren beyler ve bayanların özenle incelemesi gereken bu ürün Salı fırsatları reyonunda satışa sunulacak. 5 Eylül tarihinde tüm Bim şubelerine dağıtılacak olan ürünün mağaza satış fiyatı 9,95 TL’dir.

5 Eylül aktüel ürünler kataloğunda cilt bakım

Bir diğer bakım ve güzellik ürünü 4 ‘lü makyaj fırça seti. Kampanya dahilinde gelecek olan bu ürünün içinde 4 set farklı cilt bakımı ürünü yer alıyor. Makyaj ve güzellik için olmazsa olmaz fırçalar allık fırçası ile far fırçası, fondöten fırçası ve yüz pudra fırçası bu set içinde yer alıyor. Cilt bakımı ürünleri içinde belki de en çok kullanılan set olan fırça setleri bu fiyata ilk kez Bim mağazalarında satışa sunuluyor. Bim şubelerinde satışa Salı gününden itibaren sunulacak bu sete 19,95 TL gibi cüz-i bir fiyata sahip olabileceksiniz.

bim 5 eylül ürünleri, Bim indirimli ürünler, bim de bu hafta, kampanyalı ürünler

BİM’de bu hafta hangi ürünler indirimde?

Bim de bu hafta öne çıkan bir diğer ürün de yine set şeklinde satışa sunulacak olan şampuanlar. Bim indirim kataloğu incelemesinde Hobby şampuanlar dikkat çekiyor. 600 ml argan yağlı Hobby şampuanla birlikte yine aynı markanın papatya menekşe özlü şampuanı birlikte satışa sunuluyor. Bim indirimli ürünler içinde bu hafta en çok satılması beklenen ürün olan şampuan setinin fiyatı da 2,95 TL gibi çok uygun olduğundan, önümüzdeki haftalarda da bu ürün ve kampanyasının devam ettirilmesi bekleniyor.

Kampanyalar ve indirimler devam edecek

Bim kampanyalı ürünler kataloğunda henüz şubelerde bile kataloglar ulaşmadan kampanyamerkez.com olarak indirimli ürünleri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Uyurken nefes almakta problem mi yaşıyorsunuz? Bim’de bu hafta uykuda ya da normal zamanlarda nefes alma sorunu yaşayanlar için 10’lu nefes açıcı burun bandı getiriliyor. İndirim reyonunda sağlıklı solunum için alınması gereken bir ürün olan nefes açıcı bant horlamayı önlediği gibi ağrısız ve acısız burun tıkanıklığı problemine de çare olan çok önemli bir üründür. Siz de sağlıklı yaşamın sırrı olan rahat nefes almayı önemsiyorsanız bu ürünü kaçırmayın.
Diğer indirimli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çantalı 4’lü Makyaj Fırça Seti


 Allık fırçası
 Far fırçası
 Fondöten fırçası 
 Pudra fırçası
19,95 TL
Cilt Temizleme Mendili

40 adet
9,95 TL
Cilt Arındırıcı Peeling 100 ml
9,95 TL
Cilt Temizleme Suyu 200 ml
9,95 TL
6’lı Velvet Mini Mat Ruj Seti
12 kullanıma kadar
8,90 TL
8’li Oje Seti
Flormar
2,25 TL
Asetonsuz Oje Temizleyici
Gülşah 125 ml
E vitaminli
1,95 TL
Çocuk Tırnak Makası

5,50 TL
Çocuk Tırnak Fırçası
5,50 TL
Renkli Banyo Lifi
4,45 TL
Figürlü Banyo Lifi
4,45 TL
Hobby Saç Kremi 600 ml
Tüm saçlar için
2,95 TL
Hobby Şampuan 600 ml
Argan yağı ve papatya
Menekşe özlü
2,95 TL
El ve Vücut Kremi Hobby 20 ml
Soft
Gliserinli
Böğürtlen ve yoğurt
Zeytinyağlı
1,00  TL
Nefes Açıcı Burun Bandı 10’lu
Horlamayı azaltır
İlaçsız ve ağrısız burun tıkanıklığında rahatlık sağlar
Nefes almanızı kolaylaştırır
3,95 TL
Prezervatif Let’s 3 Adet
Klasik
Tırtıklı
Ekstra tırtıklı & kabartmalı
1,50 TL

“Bim 5 Eylül Salı aktüel ürünler kataloğunda cilt bakımı ve sağlık ürünleri” için 5 yanıt

Bir cevap yazın