Turkcell’den faturalı hatlara özel hediye kampanya. Siz de faturalı hat kullanıyorsanız ve mobil internetiniz size yetmiyorsa ya da Turkcelliler ile konuşmalarınız uzun oluyor ve paketleriniz yetersiz kalıyorsa, sizi ilgilendiren bir sürprizimiz olacak. 2017 yılının sonuna kadar yani 31 Aralık 2017 tarihine kadar her ay fatura dönemleri içerisinde kullanabileceğiniz bedava internet paketi ve tek yöne sınırsız konuşma hediyesinden sizleri haberdar edelim. Tarifenize ek olarak her ay 2 GB internet kullanımı ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız konuşma hediye ediliyor. Peki bu nasıl olacak? Hediye internetten ve hediye konuşmalardan yararlanmak için ne yapmanız gerekecek tüm bunları da sizlere aktaralım.

Turkcell Hediye Kampanya, Turkcell Bedava İnternet, turkcellilerle sınırsız konuşma paketleri, turkcell bedava internet 2017, turkcell bedava dk

Turkcell Bahar Fırsatı Kampanyası

31.12.2017 tarihine kadar, her ay fatura döneminiz boyunca kullanabileceğiniz, tarifenize ek 2 GB ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız konuşma hediye!

Kampanyanın detayları şöyle:
Aşağıdaki koşulları sağlayan müşterilerimize, 31.12.2017 tarihine kadar her ay yenilenen, fatura dönemleri boyunca yurt içinde kullanabilecekleri ücretsiz ek 2 GB ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız dakika sunulacaktır. Kampanya otomatik tanımlanacak, herhangi bir kanaldan başvuru alınmayacaktır. Daha önceden bu kampanyadan faydalanıp, aşağıdaki kriterleri sağlamayan müşteriler için kampanya 31.08.2017 tarihinde sona erecektir, kampanya kapsamında sunulan faydalarını yeni fatura dönemine kadar kullanmaya devam edebilirler.
21.08.2017 tarihinde, Her Yöne Paketler Tarifesi altında sunulan Minik Paket, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi, Kaçmaz 39 Paketi, İnterneti Bol 1000 dk 4 GB 1000 SMS, Hepsi Bir Arada Tarifesi altında sunulan Hepsi Bol Paket, Hepsi Eko Paket, Kazandıran Maxi, Avantajlı Maxi, Hepsi 500 Plus Paketi, Yeni Genç Tarife altında sunulan Ben Yaptım 500, Kaçmaz İkili Paketi veya Emniyet Özel Paketinde bulunan aboneler.

Eski paketi; Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Haydi Gel Minik Paket, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Her Yöne 2 Saat Paketi, Çiftçi Ekonomik Paket, Ben Yaptım, Gnctrkcll Ben Yaptım Minik veya Haydi Gel 500 Dk Paketi olup, 01.01.2017’den sonra kontratı bitmiş ve Kazandıran Midi Paketinden faydalandırdığımız, 21.08.2017 tarihinde de hala Kazandıran Midi Paketinde bulunan aboneler.
Kampanya iptal edilmediği sürece, paket faydaları 31.12.2017 tarihine kadar her fatura döneminde otomatik yenilenir.

Abonelerin tarife paketlerini değiştirmeleri durumunda sunulan ek faydalar iptal edilmez, kampanya bitiminde iptal edilir. Faydalar fatura dönemine kadar kullanılabilir.

İnternet paketlerinin internet üst hız limiti 3G şebekesinde 63 Mbps, 4.5 G şebekesinde 100 Mbps olup, önceliklendirme seviyesi 1. öncelikte olacaktır.

İnternet paketlerinin adil kullanım limitine ulaşıldığında, başka internet paketi yoksa internet kullanımları abonenin tarifesinden ücretlendirilir. İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinden düşer.

30 günün sonunda kullanılmayan paket faydaları bir sonraki aya devretmez.
Paketlerin faydaları 3. şahıslara transfer edilemez.
Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak, ilgili paketin sunulması durdurulabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hat iptal, kurumsala geçiş, devir durumlarında ek paketler otomatik olarak iptal olur.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları OPERA/OPERA MINI internet tarayıcısı üzerinden ve Twitter uygulamaları ile yaptılan bağlantılar pakete dahil değildir.
Detaylar sayfası için tıklayın

7 yorum

  1. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  2. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  3. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  4. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  5. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  6. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  7. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir