Turkcell kurban bayramı tatilinde de sizleri internetsiz bırakmıyor. Turkcell Bedava Artı 1 GB internet kampanyası BİP ile internet kotanızı tüketmeden internet kullanmanın keyfini yaşayın. Faturanıza yansıyacak olan internet kullanımı size kalsın, biz size bedava internet sunalım. Ne dersiniz? Kulağa hoş geliyor değil mi?

Turkcell diğer GSM şirketlerinden her zaman daha önde oldu. Bedavalar ve kampanyaları ile de kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Bu yıl internet bedava olacak mı ya da ücretsiz WiFi olur mu sorularını biz daha çok sorarız ama ücretsiz bedava internet Turkcell tarafından verilmeye başlandı bile. İster faturalı hattınız olsun ister faturasız Turkcell kullanıcısı olun, sadece Turkcell kullanın yeter, siz de bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet kampanyasına katılım 

Turkcell Bedava 1 GB internet imkanına kavuşabilmeniz için Turkcell bedava internet koşullarını yerine getirmeniz gerekiyor. Bedava internet kullanımında hattınızda tanımlı internet kotasından düşmez. Yani kısaca bu interneti kullandığınızda hattınıza herhangi bir ücret yansıtılmaz.

Turkcell Bedava İnternet kampanyası nasıl başlatılır?

Bedava 1 GB internet kampanyasının son başvuru tarihi 30 Eylül 2017‘dir ve bu tarihten sonra bedava internet için başvuru yapılamamaktadır. Kampanyanın başlama ve bitiş tarihleri arasında hattınızı Turkcell GSM operatörüne taşıyarak kampanyanın avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz. Detaylarda vereceğimiz şartları da yerine getirdiğinizde kampanyalı bedava Turkcell internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava İnternet, bedava internet, 1gb bedava internet, ücretsiz mobil internet,

Bedava Turkcell internet başvuru şartları:

Bedava internet başvurusu yaptığınız andan itibaren 30 gün içinde faturasız hat kullanıcısıysanız en az 20 TL yükleme yapmanız gerekiyor. Faturasız hat kullanıyorsanız ayrıca kampanyalı bir paketiniz ya da tarifeniz olması gerekiyor.

Faturalı hat kullanan Turkcell aboneleri için de “ARTI 1GB BIP” yazıp, 2200’a Mesaj göndererek bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz.

SMS ile bedava internet başvurusu ya da bedava internet iptali nasıl yapılır?

ARTI 1GB BiP yaz 2200’a gönderilmelidir.
İptali için; IPTAL ARTI 1GB BIP yazıp 2200’a mesaj gönderirseniz paket iptal olur.

6 yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  3. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  4. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  5. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  6. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir