N11.com 19-20 Ağustos’ta 3 farklı indirim kuponu birden

N11.com 19-20 Ağustos’ta 3 farklı indirim kuponu birden

N11.com mağazalarında yine haftasonu indirim kampanyası kuponlarınız bedavaya geliyor. N11.com uygulamalarından yapacağınız alışverişlerinizde geçerli olmak üzere 3 farklı kupon kodu verildi. Bu kupon kodlaırnı hesabınıza yükleyip, N11.com uygulamasından alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bu alışverişlerinizde kupon kodlarınız kullanılacak ve indirimden faydalanacaksınız. N11.com indirimli alışveriş nasıl yapılır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. İşte güncel n11 kampanyasındaki detaylar.

n11.com üyeleri, 19 – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında 11, 33 ve 111 TL değerinde 3 kupondan birer adet hesaplarına yükleyerek mobil uygulamadan yapacakları alışverişlerinde indirim kazanıyor.

3 Kupon Birden hesabınıza yüklenitor ve indirimli alışverişin tadını çıkarıyorsunuz. 

N11.com indirim kupon kodları: 
haftasonu11 
haftasonu33 
haftasonu111
Bu n11.com kuponlarının her birini hesabına yükle

haftasonu indirimleri,cumartesi kampanya, N11 kupon kodu, N11 indirim kodu, n11.com indirim kuponu, n11.com kampanya,

Hediye kupon kodları Mobil Uygulamaya Özel

Web alışverişlerinde kampanya kodlarınız geçerli olmayacaktır. Bu yüzden bu uyarımıza dikkat etmelisiniz. İndirimli kupon kodları mobil uygulamada geçerlidir. Kuponları sadece mobilden yapacağın alışverişlerde kullanabileceğini unutma.

2 Gün Geçerli kupon kodlarıdır

Kuponları 19 – 20 Ağustos tarihlerinde kullan. Daha sonrasında yapılacak alışverişlerde kupon kodları geçersiz hale gelecektir. Bu yüzden 19 Ağustos Cumartesi ve 20 Ağustos Pazar günlerinde bu hediye kuponları kullanmaya bak.

Mobilde Uğurlu Hafta Sonu kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 19 – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında 11, 33 ve 111 TL değerinde 3 kupondan birer adet hesaplarına yükleyerek mobil uygulamadan yapacakları alışverişlerinde indirim kazanıyor.

Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim?

Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım > Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım > Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir. 11 TL kupon için haftasonu11 kodu, 33 TL kupon için haftasonu33 kodu, 111 TL kupon için haftasonu111 kodu girilmelidir.

Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponlar, 20 Ağustos 2017 saat 23.59’a kadar geçerlidir.

Kuponlarda adet sınırı var mı?

Kuponlar toplamda 15.000 adet ile sınırlıdır. Her kupondan 5.000 adet mevcuttur.

Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim?

Bir kullanıcı, hesabına 11, 33, ve 111 TL değerindeki 3 kuponu da yükleyebilir. Kullanıcı, hesabına her kupon tutarından 1 adet yükleme hakkına sahiptir.

Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?

11 TL kupon 150 TL ve üzeri alışverişlerde,
33 TL kupon 500 TL ve üzeri alışverişlerde,
111 TL kupon 2000 TL ve üzeri alışverişlerde, kullanılabilir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim?

Bir kullanıcı, hesabı ile kampanyadan bir kez yararlanabilir.

Kuponlar hangi kategorilerde geçerli?

Kuponlar; Altın & Gümüş; Süpermarket; Bebek Bezi & Islak Mendil; Bilgisayar Yedekleme Ürünleri; Sim Kart, Hat, Paketler; Toptan Satış kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Onur Abdi Kına dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 2. Yunus Emre Şerifoğlu dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

 3. Şüheda Çiçekli dedi ki:

  Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

 4. Merter Gülkan dedi ki:

  Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Yorum Yaz