Kurban Bayramı İndirim ve Kampanyaları

Kurban Bayramı İndirim ve Kampanyaları

Kampanyaların kralı kampanyamerkez.com sürekli güncellenecek kurban bayramı kampanyalarını ve indirimlerini sizlere bu başlıktan duyuruyor. Hangi markanın güncel kurban bayramı fırsatları varsa sizler için araştırıp bu başlık altında paylaşacağız. İndirimli aktüel ürünler ve ünlü markaların indirim kampanyalarını takip etmek için konumuzu takibe alabilir ya da sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Kurban Bayramında indirim kampanyası yapan mağazalar ve indirim oranları

Kurban Bayramı için alışveriş yapmadan önce indirimler ve tatil kampanyasını ilk duyuran tatilvitrini.com oldu. Tatile çıkacaklar ya da kurban bayramını farklı bir ortamda değerlendirecekler için süper bir fırsat bu. Tatil Vitrini Kurban Bayramı için Bayram Otelleri açtı. Antalya, İzmir ve İstanbul otelleri başta olmak üzere şimdiden rezervasyon yaptırabileceğiniz yüzde 50’ye varan indirimli tarifeyi kaçırmayın. Rezerve ettiğiniz otellere oldu da gitmekten vazgeçtiniz. Bu otellerde iptal ettiğinizde sizi köşeye sıkıştırma ya da paranızın üzerine yatma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Kampanyalı tarifeler için acele etmenizde yarar var. Haftalık tatil ve 10 günlük bayram tatili fırsatını kaçırmamak için tatilvitrini.com‘a girerek hemen rezervasyon yaptırın.

kurban bayramı kampanyaları, bayram indirimi,tatil otelleri,bayram fırsatları

Kurban Bayramı için bayramlık ayakkabılarınızı FLO’dan indirimli almak istemez misiniz?

FLO’da 20 TL indirim yapıyoruz. Nasıl mi indirimli ayakkabı alacaksınız? İşte FLO alışverişlerinde 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere kullanabileceğiniz 20 TL tutarında hediye kupon kodu: FL125PCD

Tatil.com Kurban Bayramı kampanyası

Kurban Bayramı tatilini tatil.com ile değerlendirin indirim avantajından yararlanın. Kampanyalar ve Kurban Bayramında indirimlerin en cazip olanlarını siz ziyaretçilerimiz için derlemeye, size en uygun olanları paylaşmaya devam ediyoruz. En iyi tatil fırsatlarını tatil.com ile yakalayın. Tatil.com kurban bayramı kampanyasının indirimleri için kupon kodlarımız şöyle:

Tatil.com’da 1500 TL ve üzeri harcamalarda 75 TL indirim kodu: 2017TATIL75
Tatil.com’da 1000 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL indirim kodu: 2017TATIL50

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Fidan Dündar dedi ki:

  Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

 2. Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

 3. Muhammed Sefa Hilal dedi ki:

  Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

 4. Gamzenur Padak dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz