tuttur.com hesabıyla ücretsiz para transferi dönemi

tarafından
84
tuttur.com hesabıyla ücretsiz para transferi dönemi

Türkiye’nin resmi iddaa siteleri iddaa.com, misli.com, bilyoner.com, tuttur.com ve mackolik.com kampanyalar ve sürpriz kuponlarla takipçilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Mercedes ve BMW kazanma fırsatı sunan Misli.com 2 yıldır yeni otomobil kampanyası düzenlemedi. Sitelerin aşırı rağbet görüyor olması belki de onların yeni kampanya yapmalarına gerek olmadığı izlenimini doğurdu. Banka ödemeleri ve para transferlerinde geçtiğimiz yıllarda sık sık kullanılan iddaa ve bahis sitelerinin üyelikleri, para transferinin sadece kişi hesabına yapılabileceği şeklinde yapılan düzenlemeyle artık imkansız hale gelmişti.

İddaa siteleri üzerinden ücretsiz para transferi yapılmasının önüne geçildi ancak tuttur.com üyeliklerinde hesaplar arası ücretsiz para transferi yeniden başladı. tuttur.com hesabınız varsa, ücretsiz olarak başka bir hesaba, dilediğiniz miktarda transfer yapabiliyorsunuz. Böylece transfer ücreti adı altında bankaların aldığı ücretten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Online maç sonuçlarını en hızlı şekilde veren ve hazır iddaa kuponlarını ücretsiz olarak yayınlayan tuttur.com bu değişikliğin ardından daha da fazla takip edilen bir iddaa sitesi haline gelecek.