Pepsi, Fruko, Yedigün ve Lipton kapaklarıyla depoyu doldur

Pepsi, Fruko, Yedigün ve Lipton kapaklarıyla depoyu doldur

Kapakları topla depoyu doldur kampanyası çerçevesinde siz de 50 TL’ye kadar yakıt puan kazanabilirsiniz. Petrol Ofisi istasyonlarında getireceğiniz her kapak sizlerin yakıt puanına ekleniyor. Pepsi Depoyu Doldur kampanyasına Lipton, Fruko ve Yedigün ürünlerini de katıyoruz. Depoyu doldurmak için yapmanız gereken çok basit. Pepsi, Fruko, Lipton ve Yedigün kapaklarının altında çıkan şifreyi www.depoyudoldur.com‘a girerek göndermek.

Depoyu Doldur kampanyasına nasıl katılabilirim?
Bu sorunun cevabını şöyle açıklayalım. Aldığınız kampanyalı ürünlerin kapakları altında olan şifreleri kaybetmeyin. Pepsi kampanyaları içinde uzun bir süredir devam eden ve Türkiye genelinde milyonları bulan katılımcı fazlalığı diğer markaları da kıskandırmaktadır. Pepsi, Petrol Ofisi ile başlayan bu kampanyaya Yedigün, Fruko ve Lipton da dahil edildi. Cola kapaklarının altında çıkan şifreyi depoyudoldur.com‘a girerek göndermelisiniz.

Açılan sayfada öncelikle Araç plakamızı yazıyoruz. Ardından Adınız ve Soyadınızı, sonrasında da Pepsi kapaklarının altından çıkan şifreyi yazıyoruz katılım koşullarını kabul et butonuna da bastıktan sonra gönderiyoruz.

Buradaki hesabımız telefon numaralarına yüklenen puanlarla şekilleniyor. Telefon numaranıza yüklenen puanları Petrol Ofisi istasyonlarına giderek kullanabileceksiniz. Hadi bu kampanyaya sen de katıl. Boş yok. Tüm kapaklarda yakıt puanları ve bedava akaryakıt fırsatı sizleri bekliyor.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Yağmur Helin Şarkışla dedi ki:

    Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. Gökay Bağış dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz