Su kaçağı tespitinde kampanya

Su kaçağı tespitinde kampanya

Su kaçağı tespitinde Kampanya ! Çözüm Merkezi kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti ve onarım servisini tüm İstanbul’da vermektedir. İstanbul su kaçağı bulma servisleri Avrupa ve Anadolu Yakasında kesintisiz olarak devam etmektedir.

su kaçağı , su kaçağı tespiti

 

Su kaçağı tespiti 99 TL fiyatla devam etmektedir üstelik tam kontrol hem kameralı sistem hemde dinleme cihazları ile hizmet verilmektedir.

İstanbul Su Kaçağı Bulma

Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile tesisat sistemleri karmaşıklaşmaya başladı işte bu nedenlerden dolayı tesisat ile ilgili daha çok sorun yaşamaya başladık. Bu sorunlardan en sık görüleni ise su kaçağı işte bizde sizlere bu yazımızda sizlere su kaçağının neden oluştuğunu açıklayacağız. Bu sorunun oluşmasının iki temel nedeni vardır. Bunlardan ilki bina daha yapım aşamasında iken kullanılan malzemeden kaynaklı olabilir. Eğer kullanılan malzeme kalitesiz ve TSE şartlarına uygun değilse böyle bir sorun yaşamak olası bir durum. Ayrıca malzeme mukavemet değerleri az olan bir malzeme seçilmemelidir. Alt yapı aşamasında su tesisatı için kullanılan malzemelerin dış ve iç çapına et kalınlığına ve basınç değerlerine özellikle dikkat edilmelidir. Zemine döşenmiş olan bu boru sistemi su şebekesinden gelen yüksek basınçtan dolayı zamanla sistemin en zayıf noktasında sızıntıya yol açacaktır. Bu nedenle oluşan kaçaktan dolayı alt katta sızma veya damlama yapacaktır. Fayanslarınız veya dolaplarınız zarar görecektir. Su kaçağı nedenlerinden diğeri ise yine alt yapı ile ilgili problemlerden biridir. Ama bu seferki malzemenin kalitesizliği değil bu işi yapan ustanın hatasıdır. Teknoloji ilerledikçe işler hız kazanmış ama bundan yaklaşık 20 yıl öncesine bakarsak o zamanlar bina inşaatında borular demirdi bu nedenle ömürleri en fazla 25-30 yıl olmaktaydı daha sonrasında ise paslanarak su kaçağına sebep oluyordu günümüzde ise özel plastik borular kullanılmakta bu nedenle çok az su kaçağı olmaktadır.

Su kaçağı tespitinde kampanyalı hizmetlerden faydalanmak için www.istanbulsukacagibulma.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.