Şok marketlerde bu hafta hangi ürünlerde indirim olacak? Şok market 2 Ağustos Çarşamba günü fırsat ürünleri kataloğu yayınlandığında kampanyamerkez.com olarak indirimli ürünler kataloğunu sizlerle paylaşıyor olacağız. 26 Temmuz 1 Ağustos aktüel ürünler kataloğundaki ürünleri görmek için linke tıklayabilir, bugün ve yarın da indirimli ürünler reyonunda olan Şok indirimli ürünler kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de birçok marketler zinciri var. Bunların başında Şok Market ve Bim marketler zinciri bir de A101 marketleri geliyor. Diğer güncel kampanyalar ve klasikleşen aktüel ürünler getirerek halkın ihtiyaçlarını daha uygun fiyata karşılamasını sağlayan Halkmar ve Praktiker gibi mağazalar da güncel indirim kampanyaları ile dikkat çekmeye başladılar. Türkiye’de en fazla şubesi olan marketlerden biri olan ve Ülker Grubu tarafından sonradan satın alınan Şok marketlerde indirimli ve uygun fiyatlı ürünler daha çok Ülker tarafından üretilen ürünlerde oluyor. Bu da Şok marketi diğerlerinin bir tık önüne taşımaya yetiyor.

şok indirimli ürünler, Güncel Kampanyalar, şok indirimli ürünler kataloğu,

Türkiye’de gıda denince ilk akla gelen firma hiç kuşku yok ki Ülker. Çok farklı tatları bünyesinde barındıran Ülker ürünleri Şok market aracılığı ile Tüm Türkiye’ye taşınıyor. Halkın bu ürünlere daha ucuz yollu olarak erişebilmesi sağlanıyor. Güncel kampanyaları ve kaliteli ürünleri ile Şok market 2 Ağustos Çarşamba – 8 Ağustos 2017 Salı günleri arasında teshir edilecek ve satışa sunulacak olan Şok indirimli ürünler kataloğu sokmarket.com.tr adresinde yayınlandığı anda sitemiz kampanyamerkez.com’da da yayınlanacaktır. Güncel indirimli ürünler kataloğuna ulaşmak için tıklayın.

3 yorum

  1. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  2. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  3. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir