Şok market haftasonu indirimli ürünler kataloğu – 29 Temmuz Cumartesi

Şok market haftasonu indirimli ürünler kataloğu – 29 Temmuz Cumartesi

Şok market haftasonu indirimli ürünler kampanyasında yaza damgasını vuracak ürünler var. Temmuz ayının son haftasonu 29 Temmuz Cumartesi ve 30 Temmuz Pazar günleri Şok marketler zincirinde uygun fiyatlı ürünler kataloğu geldi. Kampanyamerkez.com olarak ucuz ürünleri değil kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizlere duyuruyoruz. Şok Market Ülker grubu tarafından satın alındıktan sonra ülkenin dört bir yanında yeni şubeler açmaya devam etti.

Şok Market kaliteli ürünleri tüketiciye sunarak rakiplerinin bir tık önünde yer almayı başardı. Siz de gündemdeki indirimli ürünler ve kampanyalı satışlardan anında haberdar olmak için kampanyanın merkezi kampanyamerkez.com’u takip etmeye devam edin.

Şok market haftasonu, Şok aktüel 2017, şok haftasonu indirim, Şok Market fırsat ürünleri, şok market güncel indirimler,

Google Plus, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan bizi takip ederek güncel indirimli ürünleri ya da indirim kupon kodlarını yakalayabilirsiniz. Çaylarda kampanyalı fiyatlar var. Obaçay Filizim sadece 9.00 TL. 25 Lira ve üzeri alışverişlerinizde başka indirimli ürünlerimiz de var. Şok indirimli aktüel ürünler kataloğundan güncel kampanyaları ve fırsat ürünlerini takip edebilirsiniz. Domates, armut ve kavunun yanında Gol Maraşım dondurma çeşitleri de sizleri bekliyor.

Şok market haftasonu, Şok aktüel 2017, şok haftasonu indirim, Şok Market fırsat ürünleri, şok market güncel indirimler

Şok market elektronik ürünler kampanyasında bu hafta dikkat çeken ürün Axen Uydu Alıcılı Led Televizyon 2 yıl garantili olarak ayağınıza kadar geliyor. Televizyon sadece 625 TL’den satışa sunuluyor. İndesit Çamaşır makinesi bu hafta sadece 899 TL.
Şok market haftasonu, Şok aktüel 2017, şok haftasonu indirim, Şok Market fırsat ürünleri, şok market güncel indirimler

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Toykan Horata dedi ki:

    İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  2. Şansal Coşan dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz