FLO’da Adidas spor ayakkabılarında yüzde 50 indirim

FLO’da Adidas spor ayakkabılarında yüzde 50 indirim

FLO mağazalarında spor düşkünlerini sevindiren haberler geldi. FLO’da Adidas spor ayakkabılarında yüzde 50’ye varan indirimli fiyatlar sizleri bekliyor. İndirim ve kampanya denince akla ilk gelen mağazalardan biri olan FLO’nun geleneksel yüzde 50 indirimli ürünler kampanyasından sizlere özgü müthiş fırsatlar ve yeni ürünlerde güncel kampanyalı fiyatları kesinlikle kaçırmayın.

Kampanyamerkez sizlerin en değerli organlarından olan ayaklarınızı daha sağlıklı kullanabilmenizin nasıl mümkün olabileceği üzerinde sıkı çalışmalar yaparak en iyi fikrin ayakların rahat edeceği ayakkabıların kullanımını artırmak olacağı kanısına vardık. FLO kampanyalarında 2017 fırsatları devam ediyor. Adidas ayakkabı fiyatlarında önce yüzde 25 indirim başladı.

Flo indirim, Flo kampanya, Adidas indirim, Adidas yüzde 50, Güncel Kampanyalar

Beyaz klasik koşu ayakkabılarında fiyatlar 149,00 TL’ye düşerken, internete özel indirimli fiyatların ne kadar düştüğünü sizlere aktarmayı sürdüreceğiz.  Gri erkek koşu ayakkabılarında da yüzde 25 indirim fırsatını sakın kaçırmayın. Adidas lacivert spor ayakkabılarda da yüzde 35 ve üzerinde indirimler var. Adidas ayakkabıların internete özel indirim kampanyasını ve fırsatlarını kaçırmamak için kampanyamerkez.com’dan ayrılmayın.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Serdar Kaan Barbaros dedi ki:

    İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  2. Urçuk Saatçiler dedi ki:

    Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Yorum Yaz