Şok markette hafta sonu indirimli ürünleri kaçırmayın. Türkiye’nin marka tüketimi konusunda en başarılı firmalarının başında gelen Şok Market en iyi markaları en cazip fiyatlarla sizlere ulaştırmaya çalışıyor. İndirimli ürünler içinde mutfak ürünleri, mobilya, elektronik ve birçok gıda ürünü bulunuyor.

15 Temmuz – 18 Temmuz Şok ürünleri içinde dondurma Maraşım 25₺ ve üzeri alışveriş yapanlar için sadece 5,00₺’den satışa sunuluyor. Normal fiyatı 9,95₺ olmasına rağmen fazla alışveriş yapanlara ödül mahiyetinde indirim imkanı sağlıyoruz.

Şeftali 1 kg 1,99₺, Kavun kilosu 1,99₺, Patates kilosu da 1,49₺’den satılıyor. Güncel meyve ve sebzelerin kilosunun kaç liradan satıldığını merak edenler hemen Şok Marketler zincirine uğrasınlar. En uygun fiyatlar burada çünkü. Siz de kesenize uygun alışverişin zevkine varmak istiyorsanız Şok Marketteki indirimli ürünleri kaçırmayın.

Şok Market Sinbo Çelik çaydanlık seti sadece 89,90₺ ve 6 taksit imkanı ile. 2 yıl garantili marka ürünümüz  sınırlı sayıda geleceğinden acele etmenizi tavsiye ederiz.

1 Yorum

  1. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir