Şok market kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. İndirimli ürünler tarifesine onlarca yeni ürün daha konuldu. Kampanyamerkez sizlere bu ürünleri ve değerli alışveriş saatlerinizde bereketli kazançlı ticarete ortak olmanızı bekler ve bu yönde sizlere gerekli bilgiler sunar.

12-18 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere Şok market fırsat ürünleri içinde birbirinden güzel ürünler var. 25₺ ve üzeri alışverişlerinizde 1 Litre Yudum Ayçiçek Yağı sadece 6.0₺

Aytaç Çiftlik dana kıyma 500 gram 17,50₺’den satışa sunuluyor. Aytaç Dana kuşbaşı 19,50₺’den satışa sunuluyor.

Magnum mini 6’lı dondurma çeşitleri ikili alımlarda fiyatla 11,21₺.  Şok markette Luna marka margarin tava hediyesi veriyor. Güncel kampanyalar buradan takip ediliyor. Siz de daha uygun fiyata alışveriş yapabilmek, güncel fırsatları değerlendirmek için bizden ayrılmayın.

Colgate diş fırçalarında da bu hafta yaz indirimi fırsatı var.  9,90₺’den satılan diş fırçaları için ekonomik paket 5’li şekilde satışa sunuluyor. Yeni ürünlerden biri de saplı ovma topu. Mutfaklarda kadınların vazgeçilmez aparatı haline gelen ve kir ve pas sökmede güzel bir tecrübe sunan saplı ovma topu bu hafta sadece 2,95₺.
#sokmarketler hastangini takip ederek instagram üzerinden indirimli ürünler ve sıcak fırsatları da kaçırmayın. Bebe bezi Ultra Prima 3’lü paket sadece 42,90₺’den satışta. 

Tost makinesi arayanlar için Şok market güzel bir fırsat sunuyor. Bitçok ilde şubesi bulunan Ankara, İstanbul, İzmir Bursa, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş gibi iller başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren Şok Market mutfak gereçleri indirimi ile de ev hanımlarının taktirini topluyor. Siz de mutfakta çok fazla uğraşmadan basit yemekler yapmak istiyorsanız bu ürün tam da size göre. 
Yeni amigo yer fıstığı ezmesi en düşük fiyatlı ürün olarak karşınızda. 340 gramlık bü ürünümüzün fiyatı sadece 5,45₺.

1 Yorum

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir