Magnum Porsche çekilişi 2017 şifre göndermek için zaman azalıyor

Magnum Porsche çekilişi 2017 şifre göndermek için zaman azalıyor

Magnum Porsche çekilişi için zaman daralıyor. Türkiye’nin en çok kazandıran kampanyasına katılımlar 2017 başında başlamıştı. Porsche çekilişi 2017 şifreleri Magnum çubuklarında yer alıyor. Dünyanın takip ettiği 2 Porsche çekilişi Eylül ayında yapılacak. Bu çekiliş için dünya ülkelerinden olduğu gibi ülkemizden de binlerce kişi çekilişe katılarak şansını biraz daha artırma yoluna gidiyor. magnumicecream.com sitesi Magnum resmi sitesi ve çekiliş ile ilgili detaylar ve çekiliş tarihi yine bu sitede yer alıyor.

Kampanyamerkez.com olarak Magnum çekilişini canlı olarak sizlere duyuracağız. Bunun dışında Magnum şifresi bulamadığınızda da sitemiz üzerinden bize mail göndererek elimizde olan ve Magnum şifrelerini sizlere gönderebiliriz. Bu şifreleri kullanarak siz de çekilişe katılabilirsiniz. Kampanyaları ve indirimli fırsatları sizlere duyurmayı ilke edinen Kampanyamerkez.com sizlerin daha rahat bir hayat sürebilmeniz için elinden geleni yapıyor.

Magnum Porsche çekilişi 2017 şifre göndermek için zaman azalıyor

magnum 2017 çekiliş tarihi ve detaylı bilgileri için tıklayın.

magnum porsche 2017 çekilişine katılmak ve daha fazla hak kazanmak için siz de yediğiniz Magnumlardan çıkan şifreleri kullanmayı ihmal etmeyin. Eğer bu şifreleri kullanmayacaksanız bize gönderebilirsiniz. Biz de çekilişe katılacak kişilerle bu şifreleri paylaşabiliriz.

magnum şifre gönderme numarası arayanlar numaradan göndermek yerine, bilgilerini ve Magnum şifrelerini de girerek http://www.magnumicecream.com/tr/porsche.html adresinden gönderebilirsiniz.

magnum şifre 2017 gönderme konusunda siz de daha fazla bilgi almak ve çekiliş hakkında detayları öğrenmek için kampanyamerkez.com’da bulunan Magnum 2017 şifre sayfasını ziyaret edin.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz