Türkiye’nin yeni alışveriş marketleri zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Hakmar Perşembe fırsat günleri kapsamında indirimli ürünler kataloğunu yayınladı. Özellikle İstanbul Hakmar şubesinde başlayan indirimli ürün bekleyişi bugün erken saatlerde son buldu.

Birçok ürünün yarı fiyatına satışa sunulması müşterilerin dışında ihtiyacı olup da alamayanları da memnun etti. Erken saatlerde Hakmar şubelerine yönelen kalabalıklar adeta bedava ürün dağıtılıyor izlenimi verdi. Hakmar Temmuz ayı fırsat ürünlerinin içinde yok yok desek yalan olmaz. Onlarca üründe başlatılan indirim ve kampanya vesilesi ile İstanbul, Kocaeli, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde Hakmar Alışveriş Merkezi önlerinde uzun kuyruklar oluştu.

Hakmar AVM’de güncel indirimli ürünler içinde Bisiklet ve Tenis raketleri ilgi gören ürünlerin başında geliyor. Bunun dışında da onlarca ürünün hemen tükenmesi ardından şubelerin yeni ürün siparişi geçmesi dikkat çekti. Piknik setleri ile tencere setlerinde de yoğun satış gözlendi. Tencere fiyatlarının oldukça düşük olması özellikle ev hanımlarını sevindirdi. Hakmar alışveriş kuyruğunda kadınların yoğunlukta olması bunu doğruladı.

1 Yorum

  1. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir