Finansbank Enpara ile Aliexpress ve Amazon alışverişlerinde yüzde 50 indirim

Finansbank Enpara ile Aliexpress ve Amazon alışverişlerinde yüzde 50 indirim

Qnbfinansbank Enpara kullanıcılarını yüzde 50’lik indirim ile ödüllendiriyor. Enpara Aliexpress indirim kampanyası ile ve Amazon indirim kampanyası ile kullanıcılarına büyük fırsatlar sunuyor.

İnternet kullanıcılarının sıklıkla kullandığı ve banka kart ücreti ya da havale, transfer ücretlerinden kurtulduğunu biliyoruz. Bununla binlerce internet kullanıcısı Finansbank Enpara hesabını ve kartını kullanıyor. Bu imkanların dışında Ayın Enparalısı olanlara da sıcak fırsatlar sağlanıyor.  Finansbank enpara kullanıcılarına Çin ve ABD’nin dünyaca ünlü alışveriş sitelerinden Aliexpress ve Amazon üzerinden yapılacak alışverişlere yüzde 50 indirim sağlanıyor.

Ocak 2017’den beri 6 ay boyunca üst üste her ay ‘Ayın Enparalısı‘ olduğunuz için teşekkür ederiz 🙂

Temmuz ayı boyunca Aliexpress ve Amazon web siteleri ile mobil uygulamaları üzerinden Encard’ınızla toplam 100 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerinize %50 indirim Enpara.com’dan!

1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında 6 ay boyunca her ay ‘Ayın Enparalısı’ olan tüm müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya şartları

Kampanya kapsamında 1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Aliexpress ve Amazon web siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapılan harcamalar için geçerlidir.

Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında AliExpress ve Amazon’dan toplamda 100 TL’ye kadar yapılan alışverişler için %50 indirim kazanılır.

Ay içinde toplamda 100 TL üzerinde alışveriş yapılması durumunda, 100 TL’nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz.

Kampanya kapsamında maksimum 50 TL indirim kazanılabilir.
Kampanya kapsamında indirim kazanmanız durumunda, kazandığınız indirim 7 Ağustos 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.

Enpara.com, kampanya kapsamında satın alacağınız ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Ayşe Ferhunde Kürkcü dedi ki:

    İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

Yorum Yaz