A101 hediye çeki ve hediye kartı avantajından siz de faydalanın

A101 hediye çeki ve hediye kartı avantajından siz de faydalanın


A101 hediye kartı
ya da hediye çeki alarak alışverişlerinizde daha da karlı olabilirsiniz. Kampanya denildiğinde ilk akla gelen alışveriş marketlerinden biri olan A101 yine çok konuşulacak ve rağbet görecek bir hediye çeki ve hediye kartı kampanyası başlattı.

A101 aktüel ürünleri ve indirimli kampanya fırsatlarından artık siz daha ucuza faydalanabilirsiniz. A101 her ne kadar internet üzerinden satışlarını başlatmasa da yerel market alışverişlerinde tüm diğer marketlerden daha çok tercih ediliyor. Peki A101 indirimli ürünleri daha uyguna nasıl alabileceksiniz?

HEDİYE ÇEKİ ALMAK NEDEN AVANTAJLI? 
Çünkü; Çek kullanımı müşterilerimize gıda ve gıda dışı tüm ürünleri tercih etme özgürlüğü vermektedir. Marketlerimizde sigara ve alkol gibi insan sağlığına zararlı hiçbir ürün satılmadığından, hediye çekleri amacına en doğru şekilde ulaşmaktadır. Aldığınız hediye çekleri 81 ildeki tüm marketlerimizde geçerlidir. Ayrıca; işyerinde çalışanlara yapacağınız yardımlar çalışan bordrolarında gösterip gider kalemi olarak muhasebeleştirebilirsiniz. Genel ve özel bütçeli kamu idarelerine, il özel idarelerine, belediyelere ve köylere, Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara, kamu yararına çalışan derneklere Kızılay. Yesilay vb.) yapılan bağış ve yardımların toplamı, bağışın yapıldığı yıla ait ticari bilanço kazancının (ticari kanalla %5 indirim üzere vergi matrahından indirilir bağışlanan tutar firmanın karinin in altında ise tamamı, değilse bağışın yüzde %5’ine kadarı kısmı gider yazılır. Ödemeler, çeklerin teslimatında nakit veya kredi kartıyla (tek çekim) yapılabilmektedir.

HEDİYE KARTI ALMAK NEDEN AVANTAJLI? 
Çünkü; Kart kullanımı müşterilerimize gıda ve gıda dişi tüm ürünleri tercih etme özgürlüğü vermektedir. Marketlerimizde sigara ve alkol gibi insan sağlığına zararlı hiçbir ürün satılmadığından, hediye kartlar amacına en doğru şekilde ulaşmamaktadır. aldığınız hediye kartlar 81 ildeki tüm marketlerimizde geçerlidir. Ayrıca; çalışan bordrolarında işyerinde çalışanlara yapacağınız yardımlar gösterip gider kalemi olarak muhasebeleştirebilirsiniz. Hediye kartı alışverişiniz daha sonra kurumunuza faturalandırılır. Genel ve özel bütçeli kamu idarelerine, il özel idarelerine, belediyelere ve köylere, Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara, kamu yaranına çalışan derneklere (Kızılay, Yeşilay vb.) yapılan bağış ve yardımların toplam, bağışın yapabildiği yıla ait ticari bilanço kazancının (ticari kadarı) %5’ini aşmamak üzere vergi matrahından indirilir bağışlanan tutar firmanın kanının %5 inin altında ise tamamı, değilse bağışlanan karın %5 ine kadarlık kısmı gider yazılır. veya kredi kartıyla Ödemeler, kartların teslimatında nakit tek çekim) yapılabilmektedir. Ayrıntılar için tıkla

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. Mustafa Taha Canbek dedi ki:

  Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

 2. Sömer Demiroğlu dedi ki:

  Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 3. Aslıcan Şekercioğlu dedi ki:

  kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

 4. Ahmet Furkan Hacılar dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 5. Ziynet Posbıyık dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 6. Chakan Kukaracı dedi ki:

  Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Yorum Yaz