ŞENPİLİÇ’ten 5 Kişiye iPhone 7 Hediye!

ŞENPİLİÇ’ten 5 Kişiye iPhone 7 Hediye!

ŞENPİLİÇ duyurduğu yeni kampanyası ile tam 5 kişiye Apple iPhone 7 Hediye Ediyor!

Kampanya tarihleri; 28.04.2017 SAAT: 09.00 başlayıp – 28.05.2017, SAAT: 22:30 da son buluyor.
İzmir, Aydın, Denizli ve Manisa İl ve ilçeleri geneli satış noktalarına özel olarak üretilmiş olan, özel ambalaj ve şifreli paketli Şen Piliç Pratik ürün çeşitlerinden satın alıp, içerisinden çıkan şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile beraber kelimelerin aralarında birer boşluk bırakarak bütün GSM operatörlerinde 5899 numarasına sms olarak gönderen ya da bedava Şifre Gönder adresinden gönderenler iPhone 7 kazanma şansı yakalıyor.

Not: Şifreli ürünler yalnızca İzmir, Aydın ve Manisa Denizli il ve ilçelerinde dağıtılacaktır.

Şenpiliç Pratik ürün çeşitlerinden Tabaklı Piliç Döner,
Tabaklı Şinitzel, Tabaklı Nugget, Tabaklı Çıtır Burger, Tabaklı Cordon Blue, Tabaklı Parmak Köfte, Tabaklı Acılı Kebap,
Tabaklı Kasap Köfte, Şenpiliç Taze Piliç Eti çeşitlerinden Tabaklı Sırtlı Göğüs,Tabaklı Kalçalı But,Tabaklı Baget,
Tabaklı Izgara Tava,Tabaklı Kanat Izgara,Tabaklı Kanat İncik,Tabaklı Bonfile,Tabaklı But İncik,Tabaklı Kanat Special,
Küçük Tabaklı Izgara Tava , Küçük Tabaklı Bonfile , Tabaklı Derili Pirzola
Satın aldıklarında, paket dış ambalajının iç yüzeyindeki dışarıdan görünmeyen üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile beraber kelime aralarında birer boşluk bırakarak bütün GSM operatörlerinden 5899 numarasına kısa mesaj olarak gönderen ya da www.senpilic.com.tr (bedava) adresli internet sayfasına şifre, ad, soyad, adres, fiş/fatura no, tarih ve GSM No bilgilerini kusursuz dolduran müşterilere (Kampanya süresince Kısa mesajla ya da www.senpilic.com.tr (bedava) adresli internet sayfasına şifre gönderimi her gün 24 saat nettisiz olup son katılım 28.05.2017 saat 23: 59’dur.) her bir ürüne ait şifre gönderimi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş 05.06.2017 tarihinde saat 13:00 ŞENPİLİÇ MENDERES BÖLGE / Yeni Keresteciler Sitesi Celal Bayar Bulvarı No:3 Görece Menderes / İZMİR adresinde yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda;
5 kişi 3.115,20 TL değerinde Apple MNQM2TU-A 12MP Iphone 7 PLUS 32 GB SİYAH “Hat ve Kart Hariçtir” ikramiyesi kazanacaktır.

Kazanan talihliler 07.06.2017 tarihli Hürriyet İzmir Şehir Taşra baskısı Gazetesi ve Kampanya Merkezinde duyurulacaktır.

22.06.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 07.07.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya kısa mesaj yoluyla bütün Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir.

Kampanyaya katılım Avea(Markası “Turk Telekom”), Turkcell, Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir.

Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Teyid için geri dönüş ya da aynısı amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan problemler sebebiyle katılımcıdan ilaveten ücret talep edilmeyecektir. www.senpilic.com.tr web sitesi katılması bedavadır.

Tüm katılımlarda Şifre-Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı olmayacaktir.

Katılımcının ikramiye kazanması halinde adres bilgileri, eksik ya da bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Özel olarak üretilen, özel ambalajlı ve şifreli Şen Piliç Pratik ürün çeşitleri yalnızca İzmir, Aydın, Manisa ve Denizli İl ve ilçeleri geneli satış noktaları reyonlarında bulunacaktır.

Kampanyaya süresince Kısa mesajla ya da www.senpilic.com.tr (bedava) adresli internet sayfasına şifre gönderimi her gün 24 saat nettisiz olup son khamle 31.05.2017 saat 23: 59’dur. Kısa mesaj ve internet katılımlarında aynı şifre üzerinden mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir.

İkramiye tesliminde şifreli kart ve fiş/fatura ibrazı zorunludur.

Kampanya tarihleri arasında alış verişlerini iptal ya da iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Bir kişi çok sayıda ikramiye kazanamaz.

18 yaşından ufaklar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/ya da hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bu kampanya Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş. tarafından MPİ’nin 30.03.2017 tarih ve 24951361-255.01.02/749-2070 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Kampanya Merkez, katılımcılara bol şans diler.

KAMPANYA LİNKİ: http://senpilic.com.tr/ege/
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi: 28.05.2017

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Alya Denizgünü dedi ki:

    Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Yorum Yaz