Marketiniz.com Açıldı!

Marketiniz.com Açıldı!

Market İndirimleri konusunda siz değerli takipçilerimiz bu yazımızda sizlere yeni yayına geçmiş olan marketiniz.com’dan söz edip edinebileceğiniz bilgi ve fırsatlara değineceğiz.

Son derece hoş, mobil ve diğer tüm cihazlarla uyumlu tasarlanmış olan sitede, en popüler market ve markaların; indirim, fırsat ve bir çok haberlerini edinebilirsiniz. Kategorilerle ayrılmış olup, sade düzene sahip olan marketiniz.com da A101, Bim, Carrefour, Kipa, Makro, Migros, Real başta olmak üzere onlarca market ve markalardan haberdar olabileceksiniz. Market Kampanyaları hususunda sizlere Türkiyenin öncü ve en popüler marketlerinin indirimlerini güncel ve en önemlisi ücretsiz olarak takip etme olanağınız bulunmaktadır. Site tamamiyle tüketici yararına, alışverişlerinizde kolaylık sağlamak hazırlanmış çok keyifli vakit geçirip, marketleri en güncel insert, broşür ve katalogları en güncel halleriyle ziyaretçileriyle paylaşmayı hedefleyen marketiniz.com sizleri bekliyor.

Aktüel indirimler, kataloglar, firma insert’leri… Aklınıza market alışverişleri, fiyatlar ve avantajlara dair ne geliyorsa bulabileceğiniz adres.

21 farklı marketin indirim, kampanya ve fırsatlarını anında ziyaretçileriyle paylaşan, ve tüm bu paylaşımları hem sosyal medya hem website üzerinde tek bir çatı altında toplayan  marketiniz.com sizi en güncel kampanyalardan haber etmekle birlikte, bütçenize ve ev ekonominize oldukça katkı sağlayacaktır.

Aktüel İndirimlerin Adresi; Marketiniz.com

Sizlere bu yazımızda yeni yayına giren marketiniz.com dan, yararları, sizlere katacakları ve avantajlaından bahsetmeye çalıştık, umarız faydalı bir yazı olmuştur. Bütçeniz ve ev ekonominiz için kesinlikle takip etmeniz gereken ücretsiz bir sitedir.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Ali İzzeddin Samar dedi ki:

    İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Yorum Yaz