ÜLKER’ gelen tepkilerden sonra kampanyayı iptal etmiştir.
Ülker, Küçük Kardeş Olmak adlı kampanyası ile sürpriz ödüller kazanın.

Katılımcılar 20 Mart – 1 Nisan 207 tarihleri arasında http://www.kucukkardesolmak.com internet adresine girerek, yaklaşan 1 Nisan için, şaka yapmak istedikleri kişiyi seçecektir.

Bir sonraki aşamada yapmak istedikleri şaka türünün en az 3 türden birini seçecek ya da kendi yapmak istediği şakayı kurgulayıp yazarak devam edecektir. Ardından seçtiği şakanın animasyon filmi hazırlanan katılımcı, bu videoyu ve/ya da kucukkardesolmak.com internet adresini sosyal medyada paylaşması durumunda, internet adresinde yeni şaka türlerini kullanmak mümkün hale getirebilecektir.

Katılım sırasında sunulan kimlik bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Ödül kazanabilmek için katılımcının şahsi ve iletişim bilgilerini doğru ve kusursuz olarak göndermesi gerekmekte ve zorunludur. Kazananlarla iletişim Yıldız Holding A.Ş. tarafından katılımcıların kampanyaya katılırken verdikleri iletişim bilgileri vasıtasıyla yapılacaktır, dolayısı ile bilgileri doğru girmeniz çok önemlidir.

Ödülleri teslim alabilmek için, müsabaka kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gerekebilir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödülü haketmiş olsalar dahi diskalifiye olarak haklarını kaybedeceklerdir.

Yıldız Holding A.Ş. ve Plasenta Conversation Agency ödülün açıklanmasında, katılımcı şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, veya müsabakanın düzenlendiği sosyal medya sayfalarında bulunan datalarda olabilecek eksik ve hata sonucundan sorumlu tutulamaz. Yıldız Holding A.Ş. ve Plasenta Conversation Ageny katılımcıların kendileri ya da başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında ya da internet sayfasının kullanımından kaynaklı maruz kalabilecekleri zararlardan dolayı hiçbir biçimde sorumlu olmayacaktır. Katılımcıların şahsi bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve birçok yöntem aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, makul uygulamaya sahip olunmaması vb…) oluşabilecek sorunlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorun ve zararlardan kaynaklı Yıldız Holding A.Ş. ve Plasenta Conversation Agency sorumluluk kabul etmez. Yıldız Holding A.Ş. ve Plasenta Conversation Agency çalışanları ile 18 yaşından ufaklar kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Yıldız Holding A.Ş.’nin kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkı saklıdır. Yıldız Holding A.Ş. ilaveten, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Yıldız Holding A.Ş. ve Plasenta Conversation Agency bu kampanyaya katılan herkese kampanya hakkında ve ilaveten tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir. Site ve içeriğinin bütün hakları münhasıran Yıldız Holding A.Ş.’ye aittir. Kampanyaya katılan herkes yukarıyada geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

 

KAMPANYA LİNKİ: https://www.kucukkardesolmak.com/
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi: 29.03.2017

4 yorum

  1. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  2. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  3. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  4. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir