Pepsi Şampiyonlar Ligi Çekilişi 2017

Pepsi Şampiyonlar Ligi Çekilişi 2017

PEPSİ futbol severleri sevindirecek bomba gibi bir kampanya ile karşımızda!

15 Nisan 2017 tarihine kadar Pepsi 330ml kutu kola ürünlerinden ya da Pepsi 1L PET şişe ürünlerinden al, 5.000,00 ₺ değerinde 2017 UEFA Şampiyonlar Ligi Final Müsabaka Maçı biletine sahip olun!

Pepsi Şampiyonlar Ligi Çekilişi 2017

Tüm Türkiye genelinde satın aldığınız kampanyalı Pepsi 330ml kutu kola ürünlerinin lacivert renkli açma halkaları ya da Pepsi 1L PET şişe ürünlerin gümüş renkli kapakları altındaki şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile beraber www.pepsi.com.tr (bedava) web sayfasındaki ilgili alana kusursuz ve eksiksiz olarak girinr, (1) çekiliş hakkı sizin olsun!

Şifre-Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkınız iptal olacak. Dikkat ediniz.

Bu kampanya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ tarafından MPİ’nin 05.08.2016 tarih ve 24951361-255.01.02/1936-6311  sayılı izni ile MUCİZE TANITIM  tarafından düzenlenmektedir.
15.01.2017 SAAT: 00.01- 15.04.2017, SAAT: 23: 59 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde  satın aldıkları kampanyalı Pepsi 330ml kutu ürünlerinin lacivert renkli açma halkaları ya da Pepsi 1L PET ürünlerin gümüş renkli kapakları altındaki şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile beraber www.pepsi.com.tr (bedava) web sitesindeki ilgili alana kusursuz olarak giren katılımcılara her şifre için bir (1) çekiliş hakkı verilecektir. İkramiye olarak, 10 şahsa 5.000,00 TL değerinde 2017 ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNAL MAÇI GEZİ PROGRAMI 02-05.06.2017  tarihleri içinde gerçekleşecek olan  2017  Şampiyonlar ligi final maçının yapılacağı ülkede 2 gece 3 gündüz, 3 yıldızlı Hotelde oda kahvaltı konaklama, Şampiyonlar Ligi final maçı için giriş bileti, Maçın oynanacağı Ülke gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve havaalanı vergileri, Havaalanı – Otel – Havaalanı, Otel-Stadyum, Stadyum-Otel transferleri, seyahat sigortası dahildir. Seyahat çift kişiliktir. Seyahat İstanbul havalimanında başlar ve İstanbul havalimanında biter. İstanbul’a kadar ulaşım, vize ve pasaport ücreti, yurtdışı çıkış harcı bedeli, şahsi harcamalar seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir. Yurt dışı seyahatleri kdv’den muhaftır., 50 şahsa 1.142,24 TL değerinde Sony PS4 500 GB oyun konsolu , 200 şahsa 468,00 TL değerinde 6 Aylık TİVİBU paketi (TİVİBU IPTV/UYDU+CİHAZ KULLANIM 6 ay) kullanımı 01.06.2017 – 15.12.2017 tarihlerini kapsamaktadır.  verilecektir. Çekiliş 20.04.2017 tarihinde saat 10:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 24.04.2017 tarihli Güneş gazetesinde duyurulacaktır. 09.05.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 24.05.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
www.pepsi.com.tr web sitesi katılması bedavadır. Tüm katılımcılarda Şifre-Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı olmayacaktir. Katılımcıcının ikramiye kazanması halinde adres bilgileri, eksik ya da bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Katılımcılarda mükerrer katılımcılar elenerek, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır. Seyahat ikramiyesi talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez ve devredilemez. Seyahat İstanbul havalimanında başlar ve biter. İstanbul dışından gelen talihlilerin yol masrafları ile Pasaport ve vize prosedürleri talihliye aittir. Seyahat ikramiyesi çift kişiliktir. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce ya da seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir nedenten kaynaklı (uçağı kaçırması, sağlık nedenleri, vize, kaza ) seyahate katılamamasından Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ sorumlu değildir. İkramiye tesliminde şifreli açma halkası ya da kapak ibrazı zorunludur. 6 Aylık TİVİBU paketinin kullanımı 01.06.2017 – 15.12.2017 tarihlerini kapsamaktadır.  Bir kişi çok sayıda ikramiye kazanamaz. Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ. ve grup şirketleri çalışanları, Roketworks ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından ufakler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/ya da hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından öadı verilir.
Katılımcı, kampanyaya katılmak suretiyle PEPSI’ye iletmiş olduğu şahsi verilerin PEPSI ve/ya da PEPSI Grubu şirketleri tarafından bizzat ya da belirleme edeceği üçüncü kişiler nezdinde müşteri veri tabanı oluşturmak, pazarlama faaliyetlerini sürdürmek, müşterileri tanımak ve iletişimi artırmak, veri analizi ve araştırma yapabilmek, hizmet kalitesini artırmak için depolanarak saklanmasına, müşteri ya da tüketici istekleri analizi gibi nedenlerle işlenmesine, şahsi verilerin saklama ve prosedüre amaçlı olarak PEPSI tarafından usul ve mevzuata makul biçimde yurtdışına aktarım edilmesine, ifa yardımcıları ile paylaşılmasına; khamlecı tarafından aksi belirtmediği sürece, bu kapsamda sayılan aynısı amaçlar doğrultusunda mevcut verilerin saklanması, paylaşılması ve işlenmesine onay vermektedir.
Tüketicinin şahsi veri olarak paylaşılmasına onay verdiği hususlar
TC kimlik suretinde bulunan bilgiler
İsim-Soyad
Cinsiyet
İletişim bilgileri (telefon-e posta – IP adres- ikametgah adresi)
Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

KAMPANYA LİNKİ: https://www.pepsi.com.tr/pepsi/ucl/
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi 15 Nisan 2017

Etiketler: , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Dilara Taçgın dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

 2. Nihal İlısu dedi ki:

  Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

 3. Mina Sel dedi ki:

  kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

 4. Eşlem Nerkis dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Yorum Yaz